Friz

i

Autor: screen z filmu na kanale: Karol Friz Wiśniewski

WIADOMOŚCI

EKIPA Festiwal w Krakowie już wyprzedany? Friz podzielił się ważną wiadomością. Czy wciąż można kupić bilety?

2024-04-18 16:57

Karol "Friz" Wiśniewski przygotowuje się do nadchodzącej pierwszej edycji EKIPA Festiwal. To niezwykłe wydarzenie z udziałem czołowych polskich influencerów odbędzie się już wkrótce w Krakowie. Już teraz wiadomo, że bilety sprzedają się jak świeże bułeczki, a sam Friz podzielił się informację, że zostało ich już naprawdę niewiele. Czy wciąż można kupić bilety na EKIPA Festiwal?

Friz organizuje EKIPA Festiwal. Kiedy i gdzie się odbędzie?

Friz to jeden z czołowych polskich influencerów, który zyskał popularność jako twórca Ekipy Friza, grupy młodych youtuberów, którzy podbili serca internautów. Od tego czasu 28-latek podejmuje różne projekty, generujące milionowe zasięgi. Takim projektem było Genzie, gdzie swoje pierwsze kroki stawiali młodzi influencerzy, wybrani w programie "Twoje 5 Minut 2", czy Mafia. Youtuber mimo licznych sukcesów nie ukrywał, że jednym z jego największych marzeń jest organizacja festiwalu. Friz szybko urzeczywistnił to marzenie. Już w niedzielę, 16 czerwca odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie EKIPA Festiwal. Zainteresowanie wydarzeniem błyskawicznie stało się ogromne.

— Teraz trwają prace nad strefami, które będą na was czekać. Wymyślamy też kilka rzeczy, którymi chcemy was zaskoczyć. A od przyszłego miesiąca zaczynamy próby — przekazał Friz 15 kwietnia w swoich kanałach w mediach społecznościowych. 

Quiz wiedzy o Krakowie. Czy rozpoznasz dzielnice miasta po zdjęciach?

Pytanie 1 z 10
W jakiej dzielnicy Krakowa zrobiono to zdjęcie?
Grzegórzki

EKIPA Festiwal. Ile kosztują bilety?

Pierwsze edycja EKIPA Festiwal to plejada polskich influencerów, liczne spotkania i koncerty. Podczas wydarzenia będzie można osobiście poznać członków i członkinie Ekipy, zakupić merch i wziąć udział we wspólnej imprezie. Friz ostatnio pochwalił się na Instagramie, że niemal wszystkie bilety zostały już wyprzedane. Ci, którzy chcą wybrać się na wydarzenie, powinni spieszyć się z zakupem. Najtańsze bilety zaczynają się od 211 złotych.

— Strasznie jaram się tym festiwalem tak serio serio. To ogromne wydarzenie i jak mówię rodzicom np., że gramy na TAURON Arenie, to czuje tak niewyobrażalną dumę, że my wszyscy tutaj jako Ekipa możemy robić tak mocne rzeczy. To będzie wielkie wydarzenie — powiedział Friz.

Friz

i

Autor: Screenshot Instagram @frizoluszek

Tak mieszkają Friz i Wersow w swoim podkrakowskim domu. Jest luksusowo:

Muzyka znika z TikToka ! Naga Taylor Swift, Friz i Sobel razem | Maks on air