Jacek Majchrowski zakażony koronawirusem! Jak czuje się prezydent Krakowa?

2020-11-24 9:36
Jacek Majchrowski
Autor: Artur Barbarowski Jacek Majchrowski jest zakażony koronawirusem. Jak czuje się prezydent Krakowa?

Jacek Majchrowski jest zakażony koronawirusem. Informację tę prezydent Krakowa podał na swoim profilu na Facebooku. Jak czuje się włodarz miasta?

Jacek Majchrowski zakażony koronawirusem

Jacek Majchrowski otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Informacja o tym, że prezydent Krakowa jest chory na COVID-19 pojawiła się we wtorek, 24 listopada. Jacek Majchrowski podał ją na swoim profilu na Facebooku.

Spacer matek z dziećmi i rodzinami w Krakowie

Jacek Majchrowski ma koronawirusa. Jak czuje się prezydent?

Jacek Majchrowski we wpisie w mediach społecznościowych podkreślił, że "nie czuje się źle" i przebywa w domu. Na autoizolację zostali wysłani również współpracownicy prezydenta Krakowa.

Wczoraj moje wyniki testu na Covid-19 okazały się pozytywne. Nie czuję się źle, ale od dziś zostaję w domu. W autoizolacji pozostaną także moi współpracownicy, w którymi w ostatnich dniach miałem kontakt.  Bardzo Państwa proszę – uważajcie na siebie, dbajcie o swoje zdrowie! Nie ma teraz niczego ważniejszego - napisał prezydent Krakowa na portalu społecznościowym.

Posłuchaj o niedomykalności zastawki trójdzielnej. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE