Ewa Bilan-Stoch niczym Elza z "Krainy Lodu". Taką kreację doradził jej mąż!

2021-01-11 12:58
Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch
Autor: Instagram/polsatofficial/Canva Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Ewa Bilan-Stoch była zdecydowanie jedną z tych osób, która wyróżniła się podczas Gali Mistrzów Sportu. Żona skoczka narciarskiego na tę okazję założyła wyjątkową, bajkową sukienkę, a stylizację dopełniła diademem. Okazuje się, że taką kreację doradził jej Kamil Stoch!

Gala Mistrzów Sportu 2021 odbyła się w minioną sobotę. Statuetka Sportowca Roku powędrowała do Roberta Lewandowskiego. Drugie miejsce zajęła Iga Świątek. Podium zamknął Kamil Stoch.

Nagrodę w jego imieniu (a także za 10. miejsce Dawida Kubackiego) odebrała żona - Ewa Bilan-Stoch. 36-latka na Galę Mistrzów Sportu 2021 wybrała wyjątkową kreację. Kobieta miała na sobie długą, lawendową suknię, która połyskiwała w świetle reflektorów. Do niej Ewa Bilan-Stoch dobrała spory naszyjnik oraz.. diadem! Kreacja żony reprezentanta Polski wzbudziła sporo emocji. Posypały się zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Cezary Pazura zachęca do szczepień

Skąd wziął się pomysł na tak oryginalną stylizację? Jak zdradziła Ewa Bilan-Stoch, pomógł jej Kamil.

Mąż troszkę zasugerował. Pojawiła się mała inspiracja, ponieważ zawsze mówi mi, że jestem jego Elzą z "Krainy lodu". Powiedziałam mu: to zobaczysz swoją Elzę - przyznała 36-latka w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Posłuchaj o sposobach na ssanie w żołądku. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Gwara góralska. Czy potrafisz dogadać się z Góralem?

Pytanie 1 z 15
Popularne dutki, to nic innego niż:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE