Dawid Kubacki został ojcem. Skoczek pokazał zdjęcie córeczki!

i

Autor: Canva/Instagram/dawid.kubacki.official Dawid Kubacki został ojcem. Skoczek pokazał zdjęcie córeczki!

Dawid Kubacki został ojcem. Sportowiec pokazał zdjęcie córki! Jest przeurocza [FOTO]

2020-12-30 7:47

Miniony wtorek dla fanów sportów zimowych był szczęśliwy z dwóch powodów. Po pierwsze, reprezentacja skoczków narciarskich mogła wziąć udział w pierwszym konkursie 69. Turnieju Czterech Skoczni. Po drugie, Dawid Kubacki został ojcem! Jego córka urodziła się tuż przed rozpoczęciem rywalizacji. Polski skoczek pochwalił się już jej zdjęciem. Co za urocza dziewczynka! Tylko zobaczcie!

69. Turniej Czterech Skoczni. Emocje związane ze startem Polaków

Występ Polaków w 69. Turnieju Czterech Skoczni stał pod znakiem zapytania do ostatniego momentu. Przed konkursem u skoczków wykonano testy na koronawirusa. Klemens Murańka otrzymał wynik niejednoznaczny. Cała Polska kadra musiała powtórzyć testy. Konsekwencją tego było to, że Biało-Czerwoni nie wzięli udziału w kwalifikacjach w Oberstdorfie. Zagrożony był też ich udział w głównym konkursie.

Na szczęście sprawa miała pozytywny finał. Wszyscy polscy skoczkowie otrzymali negatywny wynik na COVID-19, w tym także Murańka - który powtórzył badanie. Dzięki temu cała nasza kadra mogła stawić się w pierwszym konkursie tegorocznego TCS.

Życzenia na 2021! Czego życzymy sobie w nowym roku?

Dawid Kubacki został ojcem. Dumny tata pochwalił się zdjęciem córki

To nie była jedyna dobra wiadomość tego dnia. Tuż przed rozpoczęciem konkursu okazało się, że Dawid Kubacki został ojcem! Jego żona, Marta urodziła córeczkę! Dziewczynka przyszła na świat tuż przed konkursem w Oberstdorfie.

Chciałbym, żeby mój umysł był tak stabilny, jak moje narty, dzisiaj było wiele wielkich emocji. Zostałem ojcem i mogliśmy skakać w konkursie - napisał na swoim profilu na Instagramie Kubacki po zakończeniu rywalizacji.

Dumny tata pochwalił się też nowonarodzoną córeczką na Instagramie. Zobaczcie!

Dawid Kubacki został ojcem

i

Autor: Instagram/dawid.kubacki.official Dawid Kubacki został ojcem

Dodajmy, że konkurs w Oberstdorfie wygrał Karl Geiger. Drugie miejsce zajął Kamil Stoch. Podium zamknął Marius Lundvik.

Dawid Kubacki ma córkę. Kim jest żona skoczka, Marta?

Dawid Kubacki i Marta Majcher poznali się na studiach na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach w 2013 roku. To właśnie stamtąd pochodzi żona skoczka. Kobieta do 2015 roku trenowała szermierkę. Para pobrała się 1 maja 2019 roku. Ich ślub odbył się w podzakopiańskiej Bachledówce. 29 grudnia 2020 w Nowym Targu na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Dziewczynka otrzymała imię Zuzanna.

Wiadomo, że kobieta to największe wsparcie mężczyzny! Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda Marta Kubacka, żona polskiego skoczka.

Posłuchaj o fryzurach do spania, i dowiedz się, co zrobić, aby rano włosy ładnie wyglądały. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Gwara góralska. Czy potrafisz dogadać się z Góralem?

Pytanie 1 z 15
Popularne dutki, to nic innego niż:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE