Podczas konferencji do Stocha dzwoni jego piękna żona. "Ewuniu, oddzwonię" [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-01-07 10:22
Podczas konferencji do Stocha dzwoni jego piękna żona. Ewuniu, oddzwonię
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/Youtube Screen Podczas konferencji do Stocha dzwoni jego piękna żona. "Ewuniu, oddzwonię"

Zaskakująca sytuacja podczas konferencji prasowej po 69. Turnieju Czterech Skoczni. Do Kamila Stocha niespodziewanie zadzwoniła żona. Reprezentant Polski telefon, a potem uroczo się wytłumaczył. Co powiedział? Dowiecie się w naszym materiale.

Kamil Stoch zwycięzcą 69. Turnieju Czterech Skoczni

Kamil Stoch wygrał 69. Turniej Czterej Skoczni. Polak nie dał szans rywalom, szczególnie w ostatnim konkursie w Bischofshofen. Stoch po "złotego orła" sięgnął w swojej karierze po raz trzeci. Wcześniej w Turnieju Czterech Skoczniu triumfował już w sezonie 2016/2017 oraz 2017/2018.

Życzenia na 2021! Czego życzymy sobie w nowym roku?

Tuż po rywalizacji Stoch wziął udział w konferencji prasowej. Podczas zadawania pytania przez jednego z dziennikarzy w tle słychać dźwięk dzwoniącego telefonu. Z reprezentantem Polski chciała skontaktować się jego ukochana. - O, moja żona dzwoni - powiedział skoczek narciarski.

Ewuniu, oddzwonię za trzy minutki, bo jestem na konferencji prasowej - powiedział do telefonu Stoch. Po czym uroczo się pożegnał i "wysłał" żonie buziaka.

Przepraszam, przepraszam, ale to jest moja żona, więc sami wiecie... musiałem odebrać ten telefon - tłumaczył się reprezentant Polski.

Rozmowę Kamila Stocha z żoną możecie zobaczyć w wideo poniżej.

Ewa Bilan-Stoch: kim jest żona polskiego skoczka narciarskiego?

Kamil Stoch poznał swoją żonę Ewę w 2006 roku podczas zawodów Pucharu Świata w Planicy. 21-latka pracowała tam jako początkujący fotograf. Okazało się, że to nie było ich pierwsze spotkanie. Para chodziła razem do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Jednak jak podkreśliła w wywiadzie Ewa Bilan-Stoch, stamtąd nie pamiętała skoczka. Być może dlatego, że była dwie klasy wyżej od niego.Para pobrała się w 2010 roku w kościele oo. Paulinów na Bachledówce we wsi Czerwienne.

Ewa Bilan-Stoch z wykształcenia jest pedagogiem i absolwentką Krakowskich Szkół Artystycznych. Prowadzi również agencje marketingu sportowego oraz klub KS Eve-nement Zakopane. Dodatkowo fotografuje oraz projektuje czapki dla marki Kamiland.

W zeszłym roku otworzyła w Zakopanem wystawę "Perpetui Flores". Do projektu zaprosiła 30 skoczków narciarskich z XXI wieku. Na zdjęciach uwieczniono ich trofea, a każdy z zawodników trzymał medale w taki sposób, by przypominały bukiety kwiatów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE