ESKA Winter City 2022 rusza w trasę. Pierwszy przystanek Kotelnica Białczańska!

2022-01-21 11:04
ESKA Winter City 2022. Pierwszy przystanek Kotelnica Białczańska!
Autor: Radio ESKA

Radio ESKA rozpoczyna swoją zimową trasę! Już 21 stycznia na stoku Kotelnicy Białczańskiej w Białce Tatrzańskiej stanie zimowe miasteczko ESKA Winter City. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, które trwać będą cały weekend. Sprawdźcie szczegóły!

ESKA Winter City 2022 rusza w trasę. Pierwszy przystanek Kotelnica Białczańska!

Zimowa trasa Radia ESKA startuje już w tym tygodniu! W ramach akcji ESKA Winter City odwiedzimy miejsca, gdzie można spotkać fanów zimowego szaleństwa. Już w piątek, 21 stycznia będzie nas można spotkać w Białce Tatrzańskiej. Na stoku Kotelnicy Białczańskiej powstanie zimowe miasteczko Radia ESKA, które będzie funkcjonować do niedzieli. Jakie czekają na Was atrakcje? Jest w czym wybierać!

Na stoku Kotelnicy Białczańskiej znajdziecie Strefę Nagrań, czyli studio radiowe, gdzie nadawane będą specjalne audycje poświęcone aktywnościom na stoku. Dowiedzie się również jak bezpiecznie spędzać czas podczas zimowego szaleństwa.

Dodatkowo powstanie Strefa Ładownia. Tam podładujecie swój sprzęt, a my dodamy Wam energii najlepszymi Hitami Na Czasie. To jednak nie wszystko! Jeśli zmarzniecie na stoku, wpadnijcie do Strefy Grzania. Czekać tam będą na Was gorące napoje. Zmęczeni szusowaniem? W Strefie Zabaw podładujecie baterie, a także weźmiecie udział w konkursach. Cały czas na bieżąco będzie transmitować, co dzieje się w naszej strefie oraz na stoku. Eska Winter City dostarczy dużo dobrej zabawy przy najlepszych Hitach Na Czasie!

Te i wiele innych atrakcji czekają na Was już w najbliższy weekend na Kotelnicy Białczańskiej! Więc informacji oraz kolejne przystanki w ramach akcji ESKA Winter City znajdziecie na naszej stronie: www.wintercity.eska.pl.

Kotelnica Białczańska to największa stacja narciarska położona na Podhalu. Kompleks posiada sześć wyciągów krzesełkowych, orczykowy oraz dwa talerzykowe. Do dyspozycji narciarzy są trasy zjazdowe, biegowe oraz snowpark, a także rozbudowana infrastruktura gastronomiczna, szkółki narciarskie i wypożyczalnie sprzętu. Więcej informacji znajdziecie tutaj: www.bialkatatrzanska.pl.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
ESKA Winter City 2022 - TRASA
Autor: Radio ESKA ESKA Winter City 2022 - TRASA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE