Łukasz Wujek Łuki Wojtyca

i

Autor: Screenshot YouTube @lukasz_wojtyca

WIADOMOŚCI

Ekipa tworzy serial animowany? Wujek Łuki założył konto na YouTubie i zdradził plany grupy na przyszłość [WIDEO]

2024-04-23 13:56

Łukasz Wojtyca, użytkownikom Internetu znany lepiej jako Wujek Łuki, postanowił iść na swoje. Influencer założył kanał na YouTubie i opublikował na nim pierwszy film. W nim zdradza szczegóły na temat nowych planów Ekipy. Wygląda na to, że grupa już niedługo zaskoczy fanów międzynarodowym projektem.

Kim jest Wujek Łuki? To on stoi za sukcesem Ekipy

Łukasz Wojtyca jest prezesem Ekipy i to on stoi za ich sukcesem. Influencer odpowiada za techniczną stroną sukcesów grupy i zarządza spółkami należącymi do EKIPA HOLDING. Wujek Łuki w swoich wystąpieniach w mediach społecznościowych nie ukrywał, że obecnie planuje przybliżyć działania Ekipy i jej członków oraz członkiń szerszej publiczności, a także akcjonariuszom. Być może właśnie dlatego zdecydował na założenie w serwisie YouTube swojego własnego kanału. W niedzielę, 21 kwietnia Wujek Łuki opublikował na nim swój pierwszy film.

Wujek Łuki założył kanał na Youtubie. Co się na nim znajdzie?

W powitalnym filmie Wujek Łuki zwrócił się do fanów Ekipy. Zadeklarował, że chce przybliżyć jej działanie od strony technicznej oraz zachęcił do zadawania mu pytań na ten temat. Przy okazji zdradził pierwsze szczegóły na temat projektu "Cloudy and Stormy". Wujek Łuki zdradził, że Ekipa planuje stworzenie wysokobudżetowego serialu animowanego, który ma być dostępny dla widzów na całym świecie. Chociaż na efekty tej współpracy przyjdzie nam długo poczekać, z pewnością nie da się ukryć, że Ekipa wyznacza nowe trendy wśród polskich influencerów.

— Moja wspaniała ekipa ze spółki Laniakea [...] wróciła właśnie ze spotkań w Marsylii z Cartoon Next, na które pojechali, aby znaleźć zagranicznych dystrybutorów naszego serialu — powiedział Wujek Łuki.

Tak mieszkają Friz i Wersow w swoim podkrakowskim domu. Jest nowocześnie i luksusowo:

QUIZ: "Poranek kojota". Jak dobrze pamiętasz tę kultową produkcję?

Pytanie 1 z 10
Jak miała na imię siostra Noemi?
Kadr z filmu Poranek kojota
KAROL FRIZ WIŚNIEWSKI SZCZERZE O ZWIĄZKU Z WERSOW I O SWOJEJ SOLOWEJ PŁYCIE!