Budda

i

Autor: Zrzut ekranu, budda.7, Instagram.com

Internet

Budda rozda ogromne pieniądze. Oszałamiająca akcja znanego influencera

2024-04-26 18:16

Kamil „Budda” Labudda nie przestaje zadziwiać internautów. Do sprzedaży niedawno trafiły napoje DOZE, sygnowane marką słynnego youtubera. Teraz wydaje się, że Budda zamierza przekroczyć kolejną granicę. Influencer rozda dwa miliony złotych w… złocie. Zwycięzców wyłoni specjalny turniej DOZE 2 MILLION GOLD EVENT. Jak wygrać pieniądze od Buddy?

Budda rozda majątek! Kwota jest zaskakująco wysoka

Kiedy wydaje się, że Kamil „Budda” Labudda pokonał granicę nie do przeskoczenia, nagle okazuje się, że słynny youtuber wpada na kolejny, szokujący pomysł. Budda słynie z niekonwencjonalnych akcji i oddawania dużych sum pieniędzy. Tak było m.in. podczas tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, kiedy Budda w przebraniu wrzucił do puszki 100 tys. złotych. W ubiegłym roku Kamil „Budda” Labudda rozdał ogromną sumę miliona złotych.

Budda już startuje z kolejną, ogromną akcją. Youtuber zamierza przekroczyć kolejną granicę i znów zszokować Polskę, rozdając niebagatelną kwotę dwóch milionów złotych. Jak zdobyć pieniądze od Buddy? TURNIEJ DOZE

Budda przygotował dla fanów specjalny turniej, w trakcie którego rozdysponuje dwa miliony złotych. Jak wziąć udział w grze? DOZE 2 MILLION GOLD EVENT. ZASADY. Aby wziąć udział w turnieju trzeba w sklepie Żabka zakupić napoje DOZE, za które otrzymamy dwa kody dostępu, upoważniające do dwukrotnego udziału w zabawie. Na stronie internetowej doze2mln.pl należy wpisać otrzymany kod dostępu, po czym organizator przypisze nas do odpowiedniej drużyny wiekowej.

Aby wygrać w turnieju DOZE 2 MILLION GOLD EVENT należy odpowiedzieć na 10 pytań jednokrotnego wyboru, a potem zaakceptować regulamin i wysłać formularz z odpowiedziami. Odpowiedzi można udzielać do 7 maja 2024 roku. Jeśli były poprawne, to kolejnego dnia osoby te otrzymają link do pytania konkursowego, który zostanie aktywowany o godz. 14:00. Wówczas należy odpowiedzieć na konkretne pytanie, a z przesłanych odpowiedzi wyłonionych zostanie 777 osób z grup wiekowych 16-21 oraz 21+, które zostaną zaproszone do kolejnego etapu, czyli gry miejskiej.

Jak wygrać dwa miliony złotych od Buddy? Turniej DOZE 2 MILLION GOLD EVENT

Gra miejska o dwa miliony złotych od Buddy potrwa dwa dni i odbędzie się w jednym z miast Polski, co póki co pozostaje tajemnicą.

W grze miejskiej wyłonimy po 100 uczestników z każdej grupy, które zawalczą w finale o sztabki złota warte 1.000.000 zł! Finał odbędzie się 22.05 – czytamy w zasadach konkursu.

Wydarzenie zapowiada film na Instagramie doze.energy. Ze szczegółami konkursu DOZE 2 MILLION GOLD EVENT można zapoznać się na oficjalnej stronie internetowej organizatorów.

Kim jest znany youtuber Budda z Krakowa? Poznaj te nieznane fakty na jego temat

Budda został Świętym Mikołajem! Wzruszył do łez dając prezenty na ulicy