Boże Narodzenie 2022. Życzenia świąteczne, SMS, krótkie wierszyki. Czego życzyć na święta?

2022-12-24 7:49
Życzenia na Boże Narodzenie. Najpiękniejsza życzenia na święta 2022
Autor: Pexels.com

Życzenia na Boże Narodzenie. Szukasz inspiracji? Zobacz nasze propozycje. W artykule poniżej znajdziecie krótkie życzenia na tegoroczne Boże Narodzenie, które można wysłać SMS-em, przez Facebooka lub Messengera.

SMS na Boże Narodzenie 2022 wywołuje radość na twarzy niejednej osoby. Gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, ludzie nie tylko przygotowują potrawy wigilijne, sprzątają w domach, robią zakupy i pakują prezenty, ale przede wszystkim przesyłają sobie życzenia. Umieszczają je na tradycyjnych kartkach, które wysyłają pocztą lub rozsyłają je poprzez komunikatory internetowe, albo w wiadomości SMS. Czego życzyć bliskim, znajomym i przyjaciołom z okazji świąt Bożego Narodzenia? Poniżej znajdziecie przydatne życzenia bożonarodzeniowe.

Życzenia na Boże Narodzenie 2022

Boże Narodzenie to jedno z najpiękniejszych świąt w roku. Ten wyjątkowy czas spędzamy w gronie najbliższych. Poniżej znajdziesz krótkie życzenia na tegoroczne Boże Narodzenie.

  • Karpia szalonego, renifera pijanego. Mikołaja bogatego, bałwana śnieżnego. Sylwestra szampańskiego oraz szczęśliwego wskoku do Nowego Roku!
  • Płatki śniegu na ziemię spadają, Boże Narodzenie nam przypominają. Niech narodziny Bożej Dzieciny będą radością dla całej rodziny.
  • Na nadchodzące, radosne Święta i zbliżający się Nowy Rok, niechaj Chrystusa siła niepojęta, rozjaśni każdy życia mrok.
  • Gdy gwiazdka błyśnie na niebie, Święty Mikołaj przyjdzie do Ciebie. Potem odleci, skryje go mrok, lecz Ty się nie martw, bo wróci za rok.
  • Niech nowo narodzony Jezus błogosławi całej Waszej rodzinie. Żyjcie w zgodzie i miłości. Wszystkiego najlepszego z okazji Bożego Narodzenia życzy...
  • Za oknem ciemno, cichutko puszyste ścielą się płatki. Niech serca się z sercem podzielą jak wigilijnym opłatkiem.
  • Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Ci, abyś nigdy nie tracił wiary, nadziei i miłości. Niech nowo narodzony Jezus prowadzi Cię przez życie. Wszystkiego najlepszego życzy...
  • Cicha noc, święta noc, jakiż w tobie dzisiaj cud, w Betlejem dziecina Święta wznosi w górę swe rączęta błogosławi lud. Radosnych Świąt życzy...
  • Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia. Zdrówka, pieniędzy i wszelkiej pomyślności na Nowy Rok.
Tłumy na jarmarku świątecznym w Krakowie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE