Romantyczny wpis Artura Szpilki. Miłość kwitnie!

2020-02-13 13:00 NM
Artur Szpilka
Autor: fot. instagram.com/artur_szpilka

Artur Szpilka jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnio na swoim profilu na Instragramie udostępnił romantyczne zdjęcie z narzeczoną Kamilą Wybrańczyk. Zamieścił też piękne wyznanie!

Artura Szpilka i Kamila Wybrańczyk chętnie chwalą się w sieci wspólnymi zdjęciami, czy nagraniami. Wśród nich znajdują się zarówno romantyczne kadry, jak i zabawne filmiki, które cieszą się ogromną popularnością wśród fanów. Internauci wiele razy podkreślali, że cenią duży dystans do świata, jakim może pochwalić się para.

Ostatnio Szpilka postawił jednak na sentymentalny wpis. Na swoim profilu na Instagramie opublikował czarno-białą fotografię z narzeczoną. - Tyle lat już razem. Kocham najmocniej na świecie - napisał boksem pod załączonym zdjęciem.

W odpowiedzi Wybrańczyk napisała, że "chyba ktoś tu już bardzo tęskni". Szpilka w odpowiedzi na pytanie jednego z internautów przyznał również, że ze swoją drugą połówką jest już od dziewięciu lat.


Fotografia bardzo spodobała się fanom sportowca. "Za to najbardziej Cię szanuję, czas najlepiej pokazuje, jakim kto jest człowiekiem", "Szczęścia i wiele miłości dla jednej z najbardziej niesamowitych par", "Jesteście Wspaniali. 100 lat razem" - piszą internauci w komentarzach.