Wiadomości

Apoloniusz Tajner zmienił się nie do poznania! Zdradził co zmienił w codziennej diecie

2024-04-17 15:33

Apoloniusz Tajner w ostatnim czasie zmienił swoją sylwetkę. Były prezes Polskiego Związku Narciarskiego dzięki kilku zmianom w codziennej diecie zrzucił aż 20 kilogramów. Tajner zdradził, jakie zmiany pomogły mu uporać się z nadwagą. Szczegóły w naszym artykule.

Apoloniusz Tajner zmienił nawyki żywieniowe. Zrzucił aż 20 kilogramów!

Apoloniusz Tajner jest prawdziwą legendą polskich skoków narciarskich. W przeszłości był trenerem Adama Małysza oraz piastował stanowisko prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Tajner w ostatnim czasie zrzucił aż 20 kilogramów. Były prezes PZN zmienił styl żywienia, dzięki czemu osiągnął spektakularne efekty.

Apoloniusz Tajner jest w związku z 36 lat młodszą Izabelą Podolec. Były trener Adama Małysza nie ukrywa, że to właśnie kobieta zmotywowała go do zmiany stylu życia. Tajner w związku z tym wprowadził do codziennej diety dwie zasady, które zaprocentowały pozbyciem się nadprogramowych kilogramów.

Przed 7 laty wprowadziłem dwie zasady. Jest to bardzo duża praca mojej żony. Całkowicie rzuciłem alkohol. Nie to, żebym jakoś nadmiernie z niego korzystał, ale całkowicie zaprzestałem pić alkohol. Zmieniłem też tryb odżywiania. Praktycznie zrezygnowałem z mięsa, chociaż jak mam ochotę, to jem, ale generalnie dużo warzyw - wyznał Tajner w rozmowie z "Super Expressem".

Jaką dietę stosuje Apoloniusz Tajner?

Dzięki wprowadzeniu tych zmian Tajner zyskał smuklejszą sylwetkę. Dieta IF stosowana przez byłego trenera Adama Małysza polega na stosowaniu okien żywieniowych - w danym okresie czasu można jeść wszystkie zaplanowane posiłki, natomiast w pozostałych godzinach trwa post. Apoloniusz Tajner postanowił na metodę 16:8. Przez 16 godzin nie je, natomiast przez pozostałe 8 godzin spożywa zaplanowane wcześniej posiłki. Warto jednak pamiętać, że każdy przypadek jest inny. Przed rozpoczęciem stosowania diety warto skonsultować się z dietetykiem, który nakreśli indywidualny plan odchudzania.

Apoloniusz Tajner zmienił się nie do poznania! Zrzucił 20 kilogramów!

Wypadek na Ostrobramskiej. Zderzyły się trzy auta