28. Finał WOŚP w Krakowie: wrzucił do puszki ogromne pieniądze! Nie uwierzysz ile! [WIDEO]

2020-01-13 8:25
28. finał WOŚP
Autor: mat. prasowe

Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. W całej Polsce według deklaracji zebrano ponad 115 mln złotych. Potężną sumę do puszki wolontariusza wrzucił w Krakwie znany YouTuber. Jaką? Zobaczcie poniższe wideo!

Wydarzenia związane z 28. Finałem WOŚP już się zakończyły, ale liczenie zebranych pieniążków trwa nadal. Ile do tej pory zebrały sztaby Orkiestry? Według danych jest to 115 363 894 zł, czyli o ponad 23 tys. więcej niż w zeszłym roku o tej samej porze. Dokłada kwota zostanie podana dopiero w marcu.

Wrzucił do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 10 tys. zł!

W całym Krakowie zebrano za to ponad dwa miliony zł. Do tej sumy znacząco przyczynił się jeden z YouTuberów. Mężczyzna bardzo zaskoczył wolontariusza, gdy wyjął z kieszeni plik banknotów. Okazało się, że YouTuber prowadzący program Budda.TV wrzucił do puszki 10 tys. złotych! Mina wolontariusza była bezcenna! To prawdopodobnie największy jednorazowy datek na WOŚP.

28. finał WOŚP odbył się 12 stycznia. W tym roku zbierane były fundusze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Orkiestra zagrała pod hasłem "Wiatr w żagle".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE