28. Finał WOŚP: jak kwestował Kraków? Zobacz zdjęcia! [GALERIA]

2020-01-13 7:40
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Autor: Bartek Plewania

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Wolontariusze zbierali pieniążki dla najmłodszych m.in. w Krakowie. Zobacz, jak kwestowano w stolicy Małopolski!

28. finał WOŚP odbył się 12 stycznia. W tym roku zbierane były fundusze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Orkiestra zagrała pod hasłem "Wiatr w żagle".

12 stycznia Kraków od rana był przepełniony wolontariuszami, którzy kwestowali dla WOŚP. Stolica Małopolski zbierała pieniążki pod hasłem "Jednoczymy Kraków dla dzieciaków". Przez centrum miasta przeszedł Wielki Pochód Świątecznej Pomocy. Można było wziąć udział w Biegu Wielkich Serc lub poobserwować kierowców w MotoOrkiestrze. Wisienką na koncercie był koncert gwiazd na Powiślu, gdzie wystąpił m.in. Nocny Kochanek. Jak wyglądał 28. Finał WOŚP w Krakowie? Zobaczcie w naszej galerii!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE