Szczeniak zamarzał w rowie. Po szybkiej interwencji pomoc nadeszła w ostatniej chwili!

2021-02-22 13:09
Piesek trafił do schroniska dla zwierząt
Autor: materiały prasowe KWP w Szczecinie Piesek trafił do schroniska dla zwierząt

Piesek konał w rowie, ale dzięki reakcji jednej z mieszkanek i interwencji policji udało się go uratować od śmierci z wychłodzenia. Wyścig z czasem trwał w niedzielę późnym wieczorem.

Dyżurny komendy powiatowej w Kołobrzegu odebrał po godz. 22 telefon od kobiety, która zgłosiła, że w rowie w miejscowości Zieleniewo w rowie kona pies. Dzwoniąca przyznała, że boi się do niego podejść. Piesek miał leżeć w rowie od dłuższego czasu i groziło mu wychłodzenie. 

Na ratunek szczeniakowi ruszył patrol policji. Część jego ciała była zanurzona głęboko w błocie. Policjanci ostrożnie wyjęli go ze śmiertelnej pułapki i otulili kurtką w radiowozie. Piesek był bardzo wychłodzony i wolno oddychał. Powoli jednak doszedł do siebie w ciepłym samochodzie. Policjanci dali mu jeść i pić. 

Psiaka zbadał weterynarz, który nie stwierdził żadnych poważnych obrażeń. Niestety, nie udało się ustalić jego właściciela ani okoliczności, w jakich znalazł się w rowie. Szczeniak trafił do kołobrzeskiego schroniska dla zwierząt. 

Sonda
Matura 2021 - czy powinna być odwołana?
Raport z anteny 22.02, godz.10
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE