Sprzedawał podrobione akcesoria elektroniczne znanych firm. 35 latkowi grozi do 5 lat więzienia

2021-10-27 12:59
Podróbki o wartości 140 tysięcy złotych
Autor: Materiały prasowe Podróbki o wartości 140 tysięcy złotych

W Koszalinie policjanci zabezpieczyli podrobione akcesoria elektroniczne znanych firm. Ich wartość wyceniono na ponad 140 tysięcy złotych. Właściciel towaru prowadził sprzedaż stacjonarną oraz internetową.

Policjanci skontrolowali punkt handlowy na terenie Koszalina, który prowadził sprzedaż stacjonarną oraz internetową elektronicznych akcesoriów. W ofercie znalazły się produkty oznaczone zastrzeżonymi i podrobionymi znakami towarowymi znanych firm. Akcesoria były sprzedawane jako oryginalne.

Policjanci skontrolowali punkt handlowy w Koszalinie
Autor: Materiały prasowe Policjanci skontrolowali punkt handlowy w Koszalinie

Policjanci zabezpieczyli na miejscu ponad 500 sztuk słuchawek, ładowarek , kontrolerów renomowanych firm. Wartość tych podrobionych przedmiotów oszacowano na ponad 140 tysięcy złotych. Towar został zabezpieczony przez policjantów, a 35-latkowi grozi do 5 lat więzienia.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Dawid Kwiatkowski z piosenką Bez ciebie. Romantyczna wersja w ESKA Live!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE