Policja

i

Autor: KPP Nowa Sól Zdjęcie ilustrujące

Tragedia w Staszowie. Syn zadał matce kilka ciosów nożem. 66-letnia kobieta zmarła w szpitalu

2023-02-18 9:29

Nie żyje 66-letnia mieszkanka Staszowa (Świętokrzyskie), która została kilkakrotnie ugodzona nożem przez 39-letniego syna. Ranny został również partner kobiety i sam napastnik.

Staszowscy policjanci w piątek przed godz. 20 otrzymali zgłoszenie, że w centrum miasta na ul. Piłsudskiego biega mężczyzna z nożem, który miał kogoś zranić.

- Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę. Napastnik, jego matka i 65-letni partner kobiety trafili z obrażeniami ciała do szpitala. Lekarze od początku stan kobiety określali jako zagrażający życiu. Ustaliliśmy, że została ona kilkakrotnie ugodzona nożem w okolice klatki piersiowej. Niestety dzisiaj ok. godz. 5.30 zmarła w szpitalu – powiedziała w sobotę PAP mł.asp. Joanna Szczepaniak z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie.

Syn zabił matkę. Trafił do szpitala

W szpitalu przebywa również syn zmarłej kobiety.

- Jest pilnowany przez policjantów. Posiada obrażenia, które na ten moment nie pozwalają na przesłuchanie go – dodała Szczepaniak.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

Strażacy z Wrocławia i pies Orion ratowali ludzi w Turcji.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE