Korona nie dała rady rozpędzonej Sandecji. Porażka w Nowym Sączu

2021-05-08 22:36
Kielce Korona piłka
Autor: www.cksport.pl / Mateusz Kaleta

Korona Kielce przegrała piąte spotkanie na sześć rozegranych meczów pod wodzą Dominika Nowaka. Znów nie obyło się bez fatalnych błędów w obronie. Żółto-czerwoni przegrali 1:2, a katem kielczan okazał się Michał Walski, który skorzystał z fatalnych błędów obrońców i bramkarza.

- Po porażce z Bruk-Bet Termalicą dużo ze sobą rozmawialiśmy, aby zmienić charakter zespołu i aby każdy z zawodników podszedł do gry na sto procent. Tak to wyglądało w Nowym Sączu. Zespół realizował nasze założenia. Byliśmy blisko siebie, kompaktowo, dobrze ustawieni. Grając w dziesięciu potrafiliśmy zdobyć bramkę kontaktową. Niestety wracamy z niczym, ale wiemy też, w jakich okolicznościach straciliśmy dwie bramki. Każdy z piłkarzy ma u mnie stuprocentowe wsparcie i dzisiaj będzie podobnie - stwierdza Dominik Nowak, trener Korony Kielce. 

Następny mecz Korona rozegra w sobotę, kiedy na Suzuki Arenie podejmie GKS Bełchatów. To spotkanie o godz. 17:00.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE