"Pomiędzy rysunkiem a malarstwem". Wystawa w Galerii Hallu w kaliskim Centrum Kultury i Sztuki

2020-02-29 20:48
Pomiędzy malarstwem a rysunkiem. Wystawa w kaliskim Centrum Kultury i Sztuki
Autor: MR Pomiędzy malarstwem a rysunkiem. Wystawa.

"Pomiędzy malarstwem a rysunkiem" w Galerii w Hallu w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. To wystawa kaliszanki Joanny Bocianowskiej-Andersz, która w swojej twórczości prezentuje m.in. otaczający nas świat, ukochane zwierzęta, a nawet słoneczne i mgliste pejzaże. Największą jednak pasją artystki jest tworzenie portretów ludzkich. A te można oglądać w Galerii w Hallu.

Joanna Bocianowska-Andersz to kaliska artystka, która oprócz malarstwa i rysunku zajmuje się także wzornictwem i grafiką komputerową.  26 lutego odbył się wernisaż wystawy "Pomiędzy rysunkiem a malarstwem", na której zaprezentowana została twórczość kaliszanki. 


Maluję bliskie osoby. Po prostu żywię sympatię do ludzi i lubię ich uwieczniać. Jest to moją pasją. W każdej twarzy znajduję coś charakterystycznego, co warto było uwiecznić.

Mówi Joanna Bocianowska-Andersz, autorka wystawy. 

Prace można oglądać do 22 marca w Galerii w Hallu w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE