Ponad 200 gramów marihuany u mieszkańca powiatu iławskiego

2022-12-09 9:36
marihuana
Autor: KPP Iława Ponad 200 gramów marihuany u mieszkańca powiatu iławskiego

Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do 3 lat. Z tego artykułu ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii w najbliższym czasie będzie tłumaczył się 37 – latek z powiatu iławskiego.

Iławscy policjanci wydziału kryminalnego podczas czynności służbowych ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu może posiadać znaczną ilość narkotyków. Funkcjonariusze przeanalizowali uzyskane informacje i ustalili miejsce przebywania mężczyzny i natychmiast tam pojechali.

Okazało się, że 37 – latek faktycznie posiada przy sobie susz roślinny, który po zbadaniu okazał się marihuaną. Policjanci postanowili przeszukać również miejsce zamieszkania mężczyzny i pomieszczenia gospodarcze. I tak znaleźli ponad 200 gramów narkotyków. Funkcjonariusze zatrzymali 37 - latka i osadzili w policyjnej celi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów mieszkańcowi powiatu iławskiego.

Policja przypomina

W myśl art. 62. 1. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii „Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do 3 lat ”.

marihuana
Autor: KPP Iława Zabezpieczone narkotyki

QUIZ. Nieślubne dzieci w polskich serialach. Pamiętasz, co z nich wyrosło?

Pytanie 1 z 16
Czyim dzieckiem jest Marysia Rogowska w "M jak miłość"?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Urszula z Żabki zginęła od 20 ciosów nożem. Policja szuka sprawcy. Nowe fakty
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE