Karolina Szymczak i Brad Pitt

i

Autor: Rex Features/East News / PIOTR FOTEK/REPORTER Karolina Szymczak i Brad Pitt zagrali wspólnie w filmie "Babilon"

Żona Piotra Adamczyka zagrała u boku Brada Pitta. Cała ekipa biła jej brawo

2022-12-05 13:28

Karolina Szymczak zagrała z Bradem Pittem w filmie "Babilon", który swoją premierę będzie miał w styczniu 2023 roku. Aktorka zdradziła, że gwiazdor Hollywood był pod wrażeniem jej gry, a cała ekipa nagrodziła ją brawami po zakończeniu sceny.

Karolina Szymczak to aktorka, która zagrała w takich filmach jak Diablo, czy Polityka. A teraz swoją karierę rozwija w Los Angeles, gdzie przebywa razem ze swoim mężem Piotrem Adamczykiem. Para wzięła sekretny w ślub w 2019 roku, a ich żuciu prywatnym niewiele wiadomo. Wiadomo natomiast o ich hollywoodzkich sukcesach. Adamczyk zagrał w serialu Hawkeye, a Karolina u boku Brada Pitta wystąpiła w produkcji Babilon. Więcej o tym projekcie opowiedziała w "Dzień dobry TVN".

Karolina Szymczak: "On był bardzo nieśmiały, bardzo się speszył"

Karolina Szymczak przeżyła niezwykłą przygodę w Hollywood, o której z pewnością marzy niejedna aktorka. Polka została zaproszona do udziału w najnowszym obrazie twórcy takich hitów, jak Whiplash, Pierwszy człowiek, czy La La Land. Mowa o Damienie Chazelle'u, który wyreżyserował kolejny film pt. Babilon, którego premiera w Polsce będzie miała 20 stycznia 2023 roku. Na ekranie zobaczymy m. in.: Margot Robbie, Olivię Wilde, Erica Robertsa, czy Brada Pitta, u boku którego swój aktorski kunszt pokazała żona Piotra Adamczyka.

Karolina Szymczak opowiedziała w śniadaniówce o tym, jak wyglądał jej start w hollywoodzkim hicie i opowiedziała o scenie, w której grała z Bradem Pittem.

To był taki zwykły casting, w którym wzięłam udział w 2020 roku, w pandemii. Nagle po roku dostałam telefon od swojego managera: "Słuchaj, czy ty pamiętasz taki projekt BABYLON? Oni by chcieli, żebyś jeszcze raz nagrała ten casting, ale tym razem po węgiersku - powiedziała Karolina - Miałam poprzyklejane z tyłu na ścianie kartki z języka węgierskiego i to nagrałam. Bardzo im się to bardzo spodobało i dostałam tę rolę. Nie wiedziałam, że to będzie rola z Bradem Pittem, że ja rzeczywiście stanę z nim na planie i z nim zagram swoją rolę - dodała zachwycona.

Brad Pitt zrobił na aktorce piorunujące wrażenie, a co więcej, podobno był nieco speszony, gdy poznał Polkę.

Na początku, jak się mieliśmy sobie przedstawić, to on był bardzo nieśmiały, bardzo się speszył. Wydaje mi się, że on taki po prostu jest. Po scenie mnie przytulił, więc i tak mieliśmy ten kontakt fizyczny taki prywatny i to było bardzo miłe - zwierzyła się Karolina - a miałam rzeczywiście wyczerpującą scenę z nim i po tej scenie dostałam brawa od ekipy. Właśnie Brad Pitt podszedł do mnie, przytulił mnie i powiedział, że jest w ogromnym szoku, bo 33 lata pracuje w tym zawodzie i dawno nie widział takiego performance'u. To było bardzo dla mnie miłe - przyznała z dumą.

Karolina opublikowała na Instagramie kadr z filmu, gdzie możemy zobaczyć aktorkę w peruce, obcasach i obszernym  futrze w zwierzęcy print. Pod postem napisała, że nie może się doczekać, aż zobaczy swoją scenę na dużym ekranie.

Najbardziej ODJECHANE prezenty pod choinkę dla GEEKÓW | ESKA XD - Mobmania #63