Zendaya i Tom Holland wezmą ślub! Fani nie mają wątpliwości, że się zareczyli

2022-12-02 17:30 Joanna Dembek
Zendaya i Tom Holland
Autor: Rex Features/East News Zendaya i Tom Holland planują wspólną przyszłość

Wiele wskazuje na to, że Zendaya i Tom Holland chcą się ustatkować. Para podobno jest już po zaręczynach, a fani nie mają co do tego żadnych wątpliwości. W jednym z wywiadów, Tom miał powiedzieć, iż chce odpuścić na jakiś czas pracę, aby zająć się rodziną. Czyżby na horyzoncie pojawiły się bardzo poważne plany?

Zendaya i Tom Holland poznali się na planie filmu Spider-Man: Homecoming z 2017 roku, gdzie Tom zagrał postać głównego bohatera, a Zendaya wcieliła się w postać uroczej Michelle, w której skrycie kocha się Parker. Ekranowa miłość przerodziła się w prawdziwe uczucie, choć dopiero po kilku latach para potwierdziła, że są razem.

Tom Holland chce odłożyć karierę aktorską na bok

Zendaya i Tom Holland to jedna z najgorętszych par show-biznesu. Ich życie prywatne jest owiane tajemnicą i oboje nie opowiadają w mediach o sprawach osobistych. To się chwali, ale jednocześnie sprawia, że ludzie tym bardziej chcieliby wiedzieć coś więcej na temat ich związku.

Niedawno w sieci rozgorzała dyskusja na temat ich zaręczyn! Jeden z użytkowników Twittera poinformował opinię publiczną o tym, iż Tom miał się oświadczyć ukochanej. Ta informacja obiegła cały świat, jednak para milczy na ten temat.

Jednak, jakiś czas temu, Tom, w jednym z wywiadów powiedział coś, co może sugerować, że chcieliby wejść na nowy, wyższy poziom relacji i związać się ze sobą na dobre - "Chcę zrobić sobie przerwę od kariery aktorskiej i skupić się na budowaniu rodziny" - po takiej wypowiedzi trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości, co do ich planów i na pewno można sądzić, że między nimi układa się idealnie.

MARINA - WOJTEK ŚWIETNIE BY SIĘ ODNALAZŁ W MUZYCE!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE