Zdrowie to najcenniejsze co mamy! Te gwiazdy gorzko się o tym przekonały

2020-07-04 14:00 es
Tajemnicze gwiazdy Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl Tajemnicze gwiazdy Hotplota.pl

Na nic zdają się pieniądze, sława i piękne domy, gdy zaczynamy chorować. Zdrowie to najważniejsze co mamy i trzeba o nie dbać. Niektóre gwiazdy przekonały się o tym na własnej skórze.

Jedną z najcenniejszych rzeczy na tym świecie jest nasze zdrowie. Dbanie o siebie powinno być dla nas priorytetem. Niestety, ale czasem nawet robiąc wszystko dobrze - chorujemy.

Oczywiście - warto wtedy mieć gruby portfel, by bez stresu wykupić recepty albo skorzystać z pomocy lepszej kliniki. Jednak ostatecznie choroba nie pyta o stan konta czy zawód i atakuje wszystkich po równo.

Gorzko przekonały się o tym niektóre gwiazdy. Ich życie wydawało się bajkowe, aż tu nagle pojawiły się problemy zdrowotne i nie było już tak wesoło.

Gwiazdy, które miały problemy zdrowotne:

Eva Longoria

Gwiazda swój pierwszy dzień matki spędziła... w szpitalu. W maju 2019 przyleciała do Cannes na festiwal filmów. Jednak zamiast na czerwony dywan, trafiła na stół operacyjny. Nagły atak wyrostka musiał się skończyć jego wycięciem.

Tom Hanks i Rita Wilson

Małżeństwo było jedną z pierwszych osób z Hollywood, które zachorowały na COVID-19. Para relacjonowała przebieg choroby w social mediach, by pokazać ludziom, że zachorować może każdy.

Cardi B

Twarda raperka też jest człowiekiem i też choruje. W kwietniu trafiła do szpitala, po tym, jak przez kilka dni bardzo bolał ją brzuch.

Kylie Jenner

Młoda mama najadła się strachu, gdy jej roczna córka dostała ostrej reakcji alergicznej. Dziewczyny spędziły w szpitalu cały dzień i na szczęście wróciły do domu zdrowe.

Dayanara Torres

Miss Świata ujawniła swoim fanom w lutym 2019 r., że zdiagnozowano u niej czerniaka. Gwiazda od tego czasu leczy raka piersi i dzieli się swoją walką z fanami na Instagramie.

Selena Gomez

Po powikłaniach związanych z toczniem Selena musiała potrzebować nowej nerki, by przeżyć. Piosenkarka miała szczęście, bo jej najlepsza przyjaciółka - Francia Rasia zdecydowała się oddać swój organ.

Ricky Martin

Podczas występów daje z siebie wszystko! Czasem, aż do przesady. W marcu 2018 roku piosenkarz oznajmił swoim fanom, że bierze kilka dni wolnego po tym, jak doznał kontuzji nogi podczas występu na jednym ze swoich koncertów w Las Vegas.

Beyonce

Ciąża bliźniacza przebiegła z wieloma komplikacjami. Gwiazda cierpiała na zatrucie, które jest również znane jako stan przedrzucawkowy. Z tego powodu wykonano cesarkę, a Sir i Rumi musieli pozostać na OIOM-ie przez kilka tygodni po urodzeniu.

NAJNOWSZE