Nie wiesz jak rzucić palenie? Tym gwiazdom udało się zerwać z nałogiem. Jak?

2020-07-04 9:00 es
Tajemnicze zagraniczne gwiazdy Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl Tajemnicze zagraniczne gwiazdy Hotplota.pl

O tym, że palenie zabija wiedzą chyba wszyscy. Mimo to wciąż papieroski cieszą się sporym zainteresowaniem. My uważamy, że ten nałóg jest okropny! Dlatego przedstawiamy Wam gwiazdy, którym udało się zerwać z dymkiem.

Palenie totalnie wyszło już z mody! Człowiek śniedzi marnuje mnóstwo pieniędzy, cera i zęby wyglądają fatalnie. O zrujnowanym zdrowiu nie będziemy się nawet rozpisywać - wystarczy, że spojrzycie na obrazki umieszczone na paczkach papierosów.

Skoro ustaliliśmy już, że palenie to okropny nałóg, trzeba pomyśleć jak się go pozbyć. Z pomocą przychodzą gwiazdy, które rzuciły palenie. Śmiało się nimi inspirujcie!

Gwiazdy, które rzuciły palenie:

Gwyneth Paltrow

Dzisiaj gwiazda słynie ze zdrowego stylu życia. Jednak nie zawsze tak było. W młodości paliła nawet dwie paczki dziennie! Od brzydkiego nałogu nie odwiodła jej nawet śmierć ojca, którego zabrał nowotwór. Jak Gwyneth Paltrow rzuciła palenie? Gwiazda dowiedziała się, że jest w ciąży i straciła apetyt na papieroski.

Barack Obama

Były prezydent USA palił już jako nastolatek. W 2007 roku oficjalnie obiecał skończyć z nałogiem. By ugasić pragnienie, stosował popularne pastylki.

Jon Stewart

Komik przyznał, że palił papierosy, aby wypełnić pustkę emocjonalną. Palenie poprawiło mu samopoczucie i odwróciło jego uwagę od presji życia. Na szczęście w końcu zdał sobie sprawę, że chociaż papierosy poprawiają mu humor na chwilę, to zdrowie rujnują na długo.

Gisele Bundchen

Podobnie jak wiele modelek, Gisele stosowała palenie jako taktykę, by zachować szczupłą sylwetkę. Porzuciła swój nawyk w 2003 roku dla dobra swojego oraz rodziny. Przyznała, że przytyła kilka kilogramów, ale była znacznie szczęśliwsza, mając zdrowsze ciało.

Jennifer Aniston

Gwiazda przez lata była palaczką. W końcu w 2007 roku przeszła ekstremalne oczyszczenie. Aniston przypisuje swój sukces trenowaniu jogi. Ćwiczy regularnie i zdrowo je, nie potrzebuje już kofeiny i nikotyny.

Anthony Bourdain

Światowej sławy szef kuchni, podróżnik i pisarz żywności palił przez 38 lat. Rzucił papierosy z... lenistwa. Gdy urodziła mu się córka, nie mógł już palić w domu. Schodzenie po schodach za każdym razem dało mu się we znaki na tyle, że zrezygnował z palenia. Ostatecznie zerwał z nałogiem w 2007 roku.

Michael Douglas

Aktor przez lata zmagał się z uzależnieniem od papierosów. W 2011 r. w gardle Douglasa znaleziono guza nowotworowego, który najprawdopodobniej spowodowany był częstym spożywaniem alkoholu i paleniem. Chodzenie na dymka w czasie radioterapii jest niedozwolone, więc Douglas poszedł po rozum do głowy i odstawił papierosy.

NAJNOWSZE