Khloe Kardashian skomentowała plotki o zaręczynach! "Kwarantanna nam zaszkodziła!"

2020-07-04 13:03 KP
Khloe Kardashian i Tristan Thompson
Autor: gotpap/starmaxinc.com/Press Association/East News

O Khloe Kardashian i Tristanie Thompsonie znów rozpisują się media plotkarskie z całego świata. Wszystko dlatego, że 1,5 roku po głośnej zdradzie koszykarza, znów cieszy się on jej względami. Co więcej, ostatnio tabloidy obiegły plotki o... zaręczynach ex pary. Tych doniesień Khloe nie mogła już zostawić bez komentarza. Celebrytka stawia sprawę jasno.

Khloe Kardashian znów jest w centrum uwagi całego świata. A wszystko za sprawą jej powrotu do Tristana Thompsona. Choć celebrytka przez długie miesiące zarzekała się, że kontakt z byłym utrzymuje wyłącznie z powodu ich córki, po wspólnej izolacji jej serce wyraźnie znów szybciej dla niego zabiło. Tristan cieszy się jej względami do tego stopnia, że bawił się ostatnio na jej przyjęciu urodzinowym.

I to właśnie zdjęcia z tamtej imprezy wywołały plotki o zaręczynach Khloe z Tristanem Thompsonem. Internauci wypatrzyli na jej palcu ogromny pierścionek, który - zdaniem wielu osób - mogła dostać od swojego byłego-obecnego chłopaka.

Khloe Kardashian komentuje "zaręczyny"

Sprawy zaszły tak daleko, że postanowiła skomentować je sama Khloe Kardashian. Celebrytka z niemałym zaskoczeniem przyjmuje wszystkie plotki na temat jej relacji z Tristanem Thompsonem, które krążą w sieci. I choć ona sama stara się nie epatować tą relacją, żyje ona w sieci swoim życiem.

Swoje niedawne "zaręczyny" tak skomentowała na Twitterze:

Czekajcie... co? LOL. Weszłam do sieci i jestem zszokowana. Zasadniczo moje codzienne uczucie z 2020 roku. Ale tak na serio... wft, ludzie tylko gadają. Kwarantanna nam wszystkim zaszkodziła.

- napisała.

Wygląda na to, że kwestia zaręczyn z Tristanem Thompsonem jest na ten moment zamknięta! A może: "winny się tłumaczy"? :)

Wyświetl ten post na Instagramie.
Oh hi there! Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)
NAJNOWSZE