Zdjęcia Brooklyna Beckhama trafiły do Vogue’a! Victoria Beckham ma z tym coś wspólnego?

2020-07-10 12:16 AM
David Beckham, Brooklyn Beckham i Victoria Beckham
Autor: J.M. HAEDRICH/SIPA/SIPA/East News

Brooklyn Beckham od razu po skończeniu szkoły oznajmił nie tylko najbliższym ale także całemu światu, że pragnie zajmować się fotografią. Udał się na studia do Nowego Jorku, po czym szybko je rzucił, stwierdzając, że świetnie da sobie radę bez nich. No i miał rację, bo jego fotografię właśnie trafiły do Vogue’a. Pytanie tylko, czy sam się o to postarał, czy z pomocą ruszyła jego mama, Victoria Beckham?

Victoria Beckham wyraziła wielką dumę ze swojego najstarszego syna Brooklyna Beckhama. Jego fotografie znalazły się w brytyjskiej edycji Vogue! Młody Beckham miał wziąć udział w konkursie, którego tematem było uchwycenie kruchości natury. Spośród wielu fotografii to m.in. jego znalazły się w luksusowym magazynie. Na swoim profilu Victoria Beckham pogratulowała nie tylko jemu, ale także redakcji magazynu.

Zdjęcia zrobione przez @brooklynbeckham są tak piękne, że musiałam je wszystkie opublikować! Gratulujemy @britishvogue @edward_enninful.

– pisała projektantka.

Swoim sukcesem pochwalił się także młody fotograf. Brooklyn opublikował zdjęcia z podpisem:

Obrazy mojego autorstwa, aby przypomnieć wszystkim o pauzie.

BROOKLYN BECKHAM ŚWIĘTUJE SUKCES. POMOGŁA MU W TYM VICTORIA BECKHAM?

Wielu internautów zastanawia się, czy Brooklyn faktycznie sam osiągnął tak wielki sukces, czy przypadkiem swojego udziału nie miała w tym jego mama. Tak czy inaczej trzeba przyznać, że młody Beckham ma talent!

Jak Wam się podobają zdjęcia?

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE