Zayn Malik wrócił do pracy i kręci teledysk! Już skończył urlop tacierzyński?

2020-10-17 16:55 kp
Zayn Malik
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Zayn Malik i Gigi Hadid przywitali miesiąc temu na świecie swoją córkę. Ostatnie tygodnie para spędziła ciesząc się życiem we troje. Rzeczywistość jest jednak nieubłagana i przyszedł czas, by wrócić do pracy - przynajmniej dla Zayna Malika. Piosenkarz osobiście zdradził fanom, że kręci nowy teledysk! Zobaczcie zdjęcie!

Zayn Malik i Gigi Hadid po latach rozstań i powrotów znalazła przepis na szczęście - całkowite odsunięcie się od mediów. Paparazzi od początku ich związku nie dawali zakochanym spokoju, co doprowadzało między nimi do nieporozumień i stresu. Gdy para zaszyła się na ranczo w Pensylwanii, wszystko się zmieniło. Oboje w końcu mogli odetchnąć.

Gdy w kwietniu wyszło na jaw, że Gigi Hadid jest w ciąży, fani nie posiadali się z zachwytu. To oznaczało, że w jej związku z Zaynem Malikiem wszystko układa się jak najlepiej - para po prostu nie dzieli się tym ze światem! Gdy jednak ich córka przyszła na świat, oboje nie mogli nie pochwalić się tym swoim fanom.

Zayn Malik wrócił do pracy

Ostatnie tygodnie młodzi rodzice spędzili w pełni poświęcając czas córce. No i sobie - urządzili sobie nawet randkę, oczywiście w domu :). Teraz Zayn Malik znalazł trochę czasu, by wrócić do pracy. Gwiazdor pochwalił się na Instagramie zdjęciem z planu teledysku i podpisał je słowem "Better" - to tytuł jego ostatniego singla, zatem już wiemy, jaka piosenka doczeka się klipu.

ESKA XD #006

Zayn Malik przygotowuje się jednocześnie do wydania nowej płyty. Szczegóły nowego krążka muzyka nie są jeszcze znane, jednak po pierwszym singlu można wnioskować, że Zayn poświęci ją swojej ukochanej Gigi Hadid.

Wyświetl ten post na Instagramie.
ʙᴇᴛᴛᴇʀ Post udostępniony przez Zayn Malik (@zayn)
NAJNOWSZE