Zayn Malik i Gigi Hadid znowu razem! Świętowali pod rękę jego urodziny

2020-01-12 19:39 kp

Fani Gigi Hadid i Zayna Malika w najśmielszych snach nie przypuszczali, że zobaczą tę dwójkę jeszcze razem! Rok po poprzednim rozstaniu wokalista i modelka znów pokazali się razem w bardzo wymownej sytuacji - (ex)para świętowała razem urodziny piosenkarza. Czy możemy już oficjalnie ogłosić, że Zayn Malik i Gigi Hadid do siebie wrócili?

Gdy jakiś czas temu Gigi Hadid chwaliła się na Instagramie, że przyrządza jedno ze swoich ulubionych dań z przepisu mamy Zayna Malika, fani zwęszyli, że między tą dwójką znów musi się coś dziać. Media zresztą już kilka tygodni temu donosiły, że modelka i piosenkarz znów są w dobrym kontakcie i regularnie wymieniają się wiadomościami.

Mało kto przypuszczał jednak, iż jest możliwym znów zobaczyć ich razem! W trakcie swojego związku Zayn Malik i Gigi Hadid bardzo dbali o swoją prywatność i robili wszystko co w ich mocy, by paparazzi nie interesowali się ich życiem. Nadmierne zainteresowanie mediów było zresztą jednym z powodów ich kolejnych rozstań - życie na świeczniku nie pomagało zwłaszcza Zaynowi, który zmagał się z problemami z psychiką.

Zayn Malik i Gigi Hadid razem

Jak wszyscy dokładnie pamiętamy, Zayn Malik i Gigi Hadid po raz ostatni rozstali się w styczniu 2019 roku. Para próbowała odnowić swój związek po wcześniejszym zerwaniu w marcu 2018 roku, jednak nie udało jej się - podobno z powodu osobistych problemów piosenkarza. Wiele wskazuje jednak na to, że w przypadku tej pary stara miłość nie rdzewieje - Zayn Malik i Gigi Hadid świętowali razem jego urodziny!

Paparazzi przyłapali Zayna Malika i Gigi Hadid w Nowym Jorku. Para świętowała razem urodziny Zayna - na zdjęciach widzimy, jak Zayn przyjmuje od (byłej)ukochanej urodzinowy bukiet kwiatów, a później para spotyka się z Bellą Hadid i Dua Lipą.

Tego powrotu chyba nikt się już nie spodziewał, prawda? Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE