Maria Tyszkiewicz, Paloma Faith

i

Autor: AKPA // Yui Mok/Press Association/East News Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Zagraniczna gwiazda komentuje występ Marii Tyszkiewicz. Niewiarygodne, co napisała!

2024-05-21 11:51

Maria Tyszkiewicz, uczestniczka 20. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w ostatnim odcinku przeszła niesamowitą metamorfozę wcielając się w postać Palomy Faith. Występ Marii zachwycił nie tylko jury oraz widzów muzycznego show, ale także samą gwiazdę. Piosenkarka skomentowała wykon polskiej artystki.

W piątek 17 maja 2024 odbył się FINAŁOWY odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jest to wyjątkowa edycja ze względu na fakt, że jej uczestnikami są wybrani artyści z poprzednich sezonów. Aktorka musicalowa i piosenkarka, Maria Tyszkiewicz, miała okazję zachwycać widzów Polsatu w 2016 roku, a teraz ponownie zdobyła ich serca prezentując swój niesamowity talent do wcielania się w rozmaite postacie. W ostatnim odcinku wystąpiła na scenie z numerem "Only Love Can Hurt Like This" Palomy Faith, zajmując ostatecznie 4. miejsce w finale. Na wyższych pozycjach uplasowali się: Filip Lato, Stefano Terrazzino i Mateusz Ziółko. To jednak jej występ wzbudza teraz największe emocje, ze względu na pochlebny komentarz Palomy Faith, która miała okazję zobaczyć występ Marii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: finał podzielił widzów! “Me serce zaczęło płakać”

Halina Mlynkova w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Internauci zachwyceni finałowym występem Marii Tyszkiewicz

Finałowy występ Marii Tyszkiewicz był wyjątkowy. Wymagał specjalnej oprawy. Na scenie pojawił się deszcz, w strugach którego artystka zaśpiewała utwór Palomy Faith "Only Love Can Hurt Like This", a w komentarzach na YouTubie można znaleźć wiele komentarzy, w których internauci zachwycają się talentem Marii.

Nawet nie wiem co powiedzieć. Jestem zachwycony. Był to zdecydowanie najlepszy występ finału. Maria chwyciła się wszystkich charakterystycznych smaczków wokalnych Palomy, a referencja już tylko dopełniła to ogromne wrażenie

- czytamy pod nagraniem.

Dla mnie zwycieżczynią tej edycji jest Marysia. Jedna z najlepszych uczestniczek w historii tego programu

- napisał internauta.

Mam ciarki, lepsza od oryginału. Nie wiem co napisać wiecej, wczoraj przez przypadek usłyszałem na YT i jestem zszokowany!!! Kobieta ma talent na skalę ŚWIATOWĄ

- czyta,my dalej.

Paloma Faith zaskoczyła wszystkich swoim komentarzem!

Okazuje się, że nagranie z programu dotarło do samej Palomy Faith, która postanowiła dać napisać kilka słów na temat występu Marii w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nie kryła zaskoczenia. Pochwaliła 33-latkę!

Uwierzcie w to lub nie, ale to nie jestem ja. HAHAHA, wow!

- napisała Paloma Faith w mediach społecznościowych.