Zac Efron

i

Autor: Rex Features/East News

Zac Efron i Vanessa Valladares ROZSTALI SIĘ? Dużo dla siebie poświęcili

2021-04-21 13:00

Związek Zaca Efrona i Vanessy Valladares znów jest na celowniku zagranicznych tabloidów. Media zza oceanu nie mają wątpliwości. Para rozstała się! Ich sielanka nie trwała długo, jednak oboje bardzo dużo dla siebie poświęcili, a patrząc na to, jak wyglądał początek ich znajomości śmiało można stwierdzić, że to miłość jak z filmu…

Zac Efron i Vanessa Valladares się rozstali? Taka informacja krąży w zagranicznych mediach. To nie pierwszy raz, kiedy tabloidy sugerują koniec ich związku. Wcześniej w listopadzie ubiegłego roku, magazyn The Sun również podał informację o rozstaniu. Doniesienia okazały się jednak fałszywe.

 Czy tym razem również tak będzie?

Zac Efron i Vanessa Valladares się rozstali? Zapowiadał się poważny związek

Tego nie wiadomo, bo póki co nikt z przedstawicieli pary ani sami zainteresowani nie odpowiedzieli na plotki. Jedno jest pewne, oni dla siebie naprawdę dużo poświęcili.

Gdy Vanessa poznała Zaca pracowała jako kelnerka w Byron Bay. Ich związek tak szybko się rozwinął, że dziewczyna postanowiła rzucić pracę, by móc swobodnie podróżować z ukochanym po całym świecie. Towarzyszyła mu podczas wielu służbowych wyjazdów.

Zac Efron bez tajemnic. Jak dobrze go znasz?

Pytanie 1 z 5
W którym roku urodził się Zac?

Również Zac był bardzo częstym gościem na kontynencie. Australia stała się jego drugim domem. Przez chwilę rozważał nawet przeprowadzkę na stałe z Los Angeles. Ich związek trwał zaledwie 10 miesięcy.

Teraz jeśli wierzyć w zapewnienia The Daily Telegraph każdy z nich poszedł w swoją stronę, jednak przyczyny rozstania nie są znane.

Wielu fanów nie chce wierzyć w nowe plotki. Jeszcze niedawno media rozpisywały się na temat ich nieoficjalnych zaręczyn…

>> Zac Efron oświadczył się?! „To było niesamowicie romantyczne”

Myślicie, że para faktycznie się rozstała? 

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce