Zac Efron i Vanessa Valladares ROZSTALI SIĘ? Dużo dla siebie poświęcili

2021-04-21 13:00 AM
Zac Efron
Autor: Rex Features/East News

Związek Zaca Efrona i Vanessy Valladares znów jest na celowniku zagranicznych tabloidów. Media zza oceanu nie mają wątpliwości. Para rozstała się! Ich sielanka nie trwała długo, jednak oboje bardzo dużo dla siebie poświęcili, a patrząc na to, jak wyglądał początek ich znajomości śmiało można stwierdzić, że to miłość jak z filmu…

Zac Efron i Vanessa Valladares się rozstali? Taka informacja krąży w zagranicznych mediach. To nie pierwszy raz, kiedy tabloidy sugerują koniec ich związku. Wcześniej w listopadzie ubiegłego roku, magazyn The Sun również podał informację o rozstaniu. Doniesienia okazały się jednak fałszywe.

 Czy tym razem również tak będzie?

Zac Efron i Vanessa Valladares się rozstali? Zapowiadał się poważny związek

Tego nie wiadomo, bo póki co nikt z przedstawicieli pary ani sami zainteresowani nie odpowiedzieli na plotki. Jedno jest pewne, oni dla siebie naprawdę dużo poświęcili.

Gdy Vanessa poznała Zaca pracowała jako kelnerka w Byron Bay. Ich związek tak szybko się rozwinął, że dziewczyna postanowiła rzucić pracę, by móc swobodnie podróżować z ukochanym po całym świecie. Towarzyszyła mu podczas wielu służbowych wyjazdów.

Również Zac był bardzo częstym gościem na kontynencie. Australia stała się jego drugim domem. Przez chwilę rozważał nawet przeprowadzkę na stałe z Los Angeles. Ich związek trwał zaledwie 10 miesięcy.

Teraz jeśli wierzyć w zapewnienia The Daily Telegraph każdy z nich poszedł w swoją stronę, jednak przyczyny rozstania nie są znane.

Wielu fanów nie chce wierzyć w nowe plotki. Jeszcze niedawno media rozpisywały się na temat ich nieoficjalnych zaręczyn…

>> Zac Efron oświadczył się?! „To było niesamowicie romantyczne”

Myślicie, że para faktycznie się rozstała? 

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE