Zac Efron

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Zac Efron skacze z bratem na bungee. Całą uwagę internautów skradły ich mięśnie

2021-05-25 15:55

Zac Efron od początku kariery wzbudzał wielkie zainteresowanie. W czasach popularności High School Musical kochało się w nim mnóstwo osób! Okazuje się, że wraz z biegiem lat niewiele się zmieniło. Na swoim Instagramie Zac Efron udostępnił wideo. Widzimy, jak aktor wraz z bratem skaczą na bungee w przepaść. Internauci nie zachwycają się widokami, czy zastrzykiem adrenaliny... Całą uwagę zgarnęły ich umięśnione sylwetki. Zac Efron bez koszulki rozpalił Instagram!

Zac Efron funkcjonuje w show-biznesie od wielu lat. Jego kariera zaczęła się od szalenie popularnej produkcji Disneya - High School Musical. Tam jako Troy Bolton zdobył serca fanek z niemal całego świata.

Wraz z begiem czasu jego popularność nieco zmalała. Zac Efron bardziej pilnuje prywatności i trudno zobaczyć go na imprezach, na których bawi się pół Hollywood. W ostatnim czasie aktor zajął się ekologią i podróżuje po świecie, kręcąc dokument dla Netflixa.

Przed premierą drugiej serii Zac Efron znalazł chwilę, aby spędzić czas z bratem. Nie był to jednak rodzinny obiadek...

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Zac Efron i Dylan Efron skaczą na bungee

To bardzo nietypowy sposób na spędzanie czasu z rodzeństwem. Zac Efron zabrał młodszego brata na skok na bungee. Wideo z tego niezwykłego przeżycia opublikował na Instagramie.

Widzimy jak Zac Efron i Dylan Efron stoją na platformie nad przepaścią, a później rzucają się w dół. Mamy skok adrenaliny od samego patrzenia! Choć niezupełnie chodzi o bungee...

Zac Efron bez koszulki to gorący temat! Dylan Efron też jest niczego sobie. I głównie tym zajmowali się internauci w komentarzach.

- Tak dużo abs-ów w tak krótkim czasie ?

Napisała Jessica Alba.

- To niemożliwe, żeby było tyle mięśni w jednym ujęciu

- Sześciopak na pokładzie! ????

- Chciałabym być tą liną

Czytamy pod filmikiem.

No faktycznie - widoki są niezłe. Oczywiście chodzi o krajobraz ;)

Czy rozpoznasz te gwiazdy po zdjęciu z dzieciństwa?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ta gwiazda? Znasz ją dobrze z telewizji, ale ma także talent wokalny:
Patrycja Kazadi

Zobacz też: