Yvonne Strahovski - sexy zdjęcia + zabawna reklama z udziałem polskiej aktorki!

2014-02-01 16:10

Zdjęcia Yvonne Strahovski (Ja, Frankenstein, Dexter) robią dziś prawdziwą furorę w sieci! nic dziwnego - aktorka polskiego pochodzenia jest piękna i utalentowana. Zobaczcie nie tylko PRZEPIĘKNE zdjęcia Yvonne Strahovski ale i mega fajną reklamę... papieru z jej udziałem.

Zdjęcia Yvonne Strahovski (Ja, Frankenstein, Dexter) robią dziś prawdziwą furorę w sieci! nic dziwnego - aktorka polskiego pochodzenia jest piękna i utalentowana. Zobaczcie nie tylko PRZEPIĘKNE zdjęcia Yvonne Strahovski ale i mega fajną reklamę... papieru z jej udziałem.

Kim jest Yvonne Strahovski - polska gwiazda filmu Ja, Frankenstein?

Jej kariera na poważnie zaczęła się w 2007 roku, gdy zagrała w serialu Chuck. Aktualnie mówiąca świetnie po polsku Yvonne Strahovski mieszka w Los Angeles, jednak dość często gości w Warszawie, gdzie mieszka część jej rodziny.

W ostatnich dniach zbiera dobre oceny krytyków za udział w niekoniecznie dobrym ;) filmie Ja, Frankenstein. Yvonne Strahovski ratuje kiepski scenariusz - takie komentarze krytyków można dziś przeczytać.

Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy: odcinek 13. przyniesie ZARĘCZYNY???

Ostatnia popularność aktorki przekłada się na zainteresowanie mediów - m.in. magazyn Spirit and Flesh poświęcił jej ostatnio sporo miejsca i zrobił jej super sexy zdjęcia. Yvonne Strahovski wystąpiła też daaawna daaawno temu w zabawnej reklamie papieru do drukarek :)

Nie ma co - ma dziewczyna poczucie humoru :)

Zobaczcie sexy zdjęcia Yvonne Strahovski (Ja, Frankenstein, Dexter) i uśmiechnijcie się - oglądając fajną reklamę z jej udziałem ;)


NAJNOWSZE