Gigi Hadid i Zayn Malik

i

Autor: Instagram.com/Gigi Hadid

Gigi Hadid: PŁEĆ DZIECKA już ZNANA! Fani odkryli, że Zayn Malik będzie miał...

2020-04-29 15:26

Ciąża Gigi Hadid to dla fanów ogromne zaskoczenie. Ci przeprowadzili dziennikarskie śledztwo, by ustalić płeć dziecka Zayna Malika i pięknej modelki. Co ustalili? Że przyjęcie, na którym Gigi wyjawiła płeć dziecka, było jednocześnie jej imprezą urodzinową! Wszystko zdradzają zdjęcia z tamtego mini party!

Jak Wam donosiliśmy, Gigi Hadid i Zayn Malik spodziewają się dziecka. Piękna modelka i super przystojny piosenkarz zostaną rodzicami już za ok. 4,5 miesiąca. Wiadomość o ciąży Gigi Hadid zelektryzowała fanów.

Gigi Hadid: płeć dziecka już znana!

Oczywiście kiedy wyszło na jaw, że Gigi Hadid jest w ciąży, fani natychmiast zaczęli zastanawiać się, jakiej płci jest dziecko modelki i jej chłopaka.

Z ich śledztwa wynika, że kameralna impreza urodzinowa Gigi Hadid - ta, którą kilka dni temu zorganizował jej Zayn Malik - była także tzw. gender reveal party, czyli uroczystością ujawnienia płci dziecka.

Mogą na to wskazywać wstążki przy balonach z liczbą "25" - jedna była różowa, a druga niebieska. Ze zdjęć z celebrowania urodzin modelki wynika także, że ta dostała prezenty związane z maleństwem - wcześniej nie zwróciliśmy nawet uwagi na to, że jedna z torebek z podarunkami była w animowane rekinki.

Poza tym - czy ktoś zauważył, że jedna z torebek na insta stories Belli Hadid została zasłonięta? Fani wierzą, że to dlatego, iż była tam wzmianka o ciąży, dziecku lub przyszłej mamie.

Amerykański serwis TMZ potwierdza, że Gigi Hadid i Zayn Malik znają już płeć dziecka. Podobno będzie to dziewczynka! Potraficie sobie wyobrazić, jak bardzo będzie piękna?

Hotplota.pl: gwiazda Eurowizji tańczy z koronawirusem; zaszyfrowana wiadomość od Taylor Swift; nowa fryzura Kristen Stewart