Wtedy Lily Allen zakochała się w Davidzie Harbourze! Też byście wpadły?

2020-05-22 12:19 kp
David Harbour i Lily Allen
Autor: Rex Features/East News

Lily Allen i David Harbour z dala od mediów cieszą się swoim związkiem. Plotki o romansie pary po raz pierwszy pojawiły się już rok temu i od tamtego czasu aktor i wokalistka zdążyli nie tylko potwierdzić łączącą ich relację, ale i kilka razy pokazać się oficjalnie razem. Teraz Lily Allen zdradziła, kiedy NAPRAWDĘ zakochała się w Davidzie. Trzeba przyznać, że nieźle się postarał!

Lily Allen i David Harbour długo kazali swoim fanom czekać na potwierdzenie ich związku. Choć doniesienia o ich relacji pojawiały się w mediach już ponad rok temu, aktor i wokalistka po raz pierwszy pokazali się razem dopiero w październiku 2019 roku. Później poszło już z górki - dwa tygodnie później para zadebiutowała razem na Instagramie, a w styczniu tego roku razem wybrała się na galę SAG Awards.

Prawdziwe zamieszanie wprowadziła jednak wypowiedź Lily Allen z marca, kiedy to gwiazda nazwała swojego ukochanego mężem. Wśród fanów nastąpiła konsternacja - czy zakochani wzięli w tajemnicy ślub?

>> Lily Allen i David Harbour wzięli ślub?! A może się przejęzyczyła?

Tak David Harbour poderwał Lily Allen

Teraz 35-letnia piosenkarka zdradziła, jak to się stało, że została dziewczyną 45-letniego gwiazdora Stranger Things. Okazało się, że do zdobycia serca Lily Davidowi Harbourowi wystarczyło odpowiednie przygotowanie do randki!

Od samego początku mojej kariery - myślę, że to kwestia niskiego poczucia własnej wartości i niechęci do samej siebie - twierdziłam, że nikt nie chciałby chodzić w t-shircie z napisem "Lily Allen". David nie był zachwycony moim ostatnim merchem. Powiedział, że był złej jakości i kupił sobie coś sam na eBayu. Byliśmy na naszej pierwszej randce w Londynie, podeszłam do niego, on zapytał: „Myślisz, że powinienem to założyć, czy nie?” To było okropne, zielone. Byłam pewna, że nigdy tego nie zaakceptowałam.

- opowiedziała Lily Allen w ostatnim wywiadzie.

Paskudna koszulka z imieniem wokalistki skradła jednak jej serce i kolejne randki David Harbour miał już w kieszeni :)

David Harbour i Lily Allen
Autor: Rex Features/East News
Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE