WOŚP 2022: Kuba Wojewódzki oferuje kultowe kanapy z programu

2022-01-26 15:50 es
Kuba Wojewódzki
Autor: WBF

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 30! Finał odbędzie się 30 stycznia. Już teraz możecie za to wziąć udział w licytacji. Kuba Wojewódzki postanowił wystawić pod młotek kanapy ze swojego słynnego show.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to inicjatywa, której nie trzeba już chyba nikomu przedstawiać. 30 stycznia jej finał odbędzie się już po raz 30! Tym razem pieniądze są zbierane dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Choć punkt kulminacyjny WOŚP 2022 odbędzie się dopiero 30 stycznia, pomagać można już teraz. Zakładając eskarbonki czy wpłacając pieniądze online. Liczne markety czy instytucje mają swoje sposoby na wspieranie WOŚP.

Na wysokości zadania stanęły również gwiazdy, które na licytacje przekazują wyjątkowe przedmioty. Co proponuje Kuba Wojewódzki?

WOŚP - ESKA licytacja G20

WOŚP 2022: Kuba Wojewódzki oferuje kanapy z programu

Program Kuby Wojewódzkiego raczej nie wzbudza dziś tak wielkich emocji, jak przed laty. Nie można mu jednak odmówić wielkiej popularności. W show pojawiały się gwiazdy sportu, celebryci, politycy.

Wszyscy siadali na kanapach, by Kuba Wojewódzki mógł ich maglować. Teraz jest okazja, by nabyć słynne meble.

Na aukcję chciałbym przeznaczyć dwa unikatowe meble, które gościły najwybitniejsze umysły i pośladki polskiego życia sportowego, kulturalnego, politycznego, artystycznego.

Mówił na Isntagramie Kuba Wojewódzki.

Dziennikarz wyliczał słynnych gości, którzy na nich siadali: Janusz Gajos, Dawid Podsiadło, Magdalena Cielecka, Kortez i Norbi. A to przecież dopiero początek!

Cena wywoławcza to 1 zł za sztukę, czyli w sumie 2 zł.

Skusicie się?

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Zobaczcie, co wystawiły na WOŚP inne gwiazdy:

NAJNOWSZE