Kuba Wojewódzki na zdjęciu sprzed 30 lat! Czym jeździł?

2021-10-03 23:00 RD
Kuba Wojewódzki
Autor: TVN Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki znany jest z zamiłowania do pięknych, młodszych od siebie kobiet, ale też do luksusowych samochodów. Kochający motoryzację dziennikarz opublikował ostatnio zdjęcie sprzed 30 lat, na którym widać jakim autem jeździł w latach 90-tych. Zobaczcie i przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Kuba Wojewódzki jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Od wielu lat prowadzi między innymi swój autorski program w telewizji TVN. Znany jest on również z zamiłowania do pięknych, młodszych od siebie kobiet oraz motoryzacji. Dziennikarza nie trudno zobaczyć w luksusowym, często sportowym samochodzie. Od czasu do czasu jednak dzieli się on z fanami fotkami z przeszłości. 

Afera z filmem "Dziewczyny z Dubaju". Doda i Maria Sadowska wykorzystane?

Za młodu Wojewódzki jeździł samochodami, które dziś dla wielu kolekcjonerów są łakomym kąskiem. Mowa o takich autach jak Łada 2105, Toyota MR2, BMW E36 czy BMW M3 E46. Okazuje się, że w garażu gwiazdora parkował także Opel Calibra - w latach 90. to był szpan! Sam Wojewódzki jednak - z perspektywy czasu - do tego pojazdu podchodzi z dystansem. 

Największy wstyd mojej młodości. Opel Calibra. Eldorado wiejskiego tuningu. Kupiony w Białymstoku co jeszcze dodawało dramaturgii... 😜

napisał showman. 

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Co dalej z kuratelą Britney Spears?
NAJNOWSZE