Ile Wojewódzki zarabia na jednym poście na Instagramie? SZOK!

2021-10-07 7:35 RD
Kuba Wojewódzki
Autor: TVN Kuba Wojewódzki

Nie jest tajemnicą, że znane osoby zarabiają w mediach społecznościowych spore pieniądze. Ostatnio w sieci pojawiło się zestawienie osób, które za jeden post na Instagramie biorą najwięcej. Na szczycie listy jest Kuba Wojewódzki. Ile zarabia na jednym poście? Naprawdę możecie być w szoku. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Aktorzy, prezenterzy, dziennikarze, influencerzy… Każdy z nich chce wykorzystać swoje pięć minut w stu procentach. Zarabiają więc nie tylko w swoim zawodzie, ale też w mediach społecznościowych, gdzie promują marki, które płacą za to - często niemałe - pieniądze. I tak ostatnio w Internecie pojawiło się zestawienie najlepiej zarabiających osób na polskim Instagramie. 

Pierwsze miejsce zajął Kuba Wojewódzki, którego średnie zarobki za jeden post - zdaniem autorów wyliczeń - wynoszą… 400 tysięcy złotych. Na drugim miejscu jest Robert Lewandowski (380 tysięcy), a na trzecim Edyta Górniak (200 tysięcy). Zestawienie zamyka Małgorzata Rozenek-Majdan, która za jeden post ma inkasować 100 tysięcy złotych. 

WKURZONY WARDĘGA: FAME MMA mnie OPLUŁO!

Grafikę prezentującą wyniki zestawienia opublikował na swoim Instagramie sam Kuba Wojewódzki. 

Najlepsze zgrupowanie na jakim byłem... 🤦😜😈

napisał dziennikarz. 

Biorąc pod uwagę emotki jakich użył nie trudno odnieść się wrażeniu, że stawki podane w zestawieniu mają niewiele wspólnego z tymi rzeczywistymi…

QUIZ. Czy jesteś urodzonym zwycięzcą?

Pytanie 1 z 9
Lubisz planować swoje obowiązki, czy działasz spontanicznie?
NAJNOWSZE