Joanna Lazer

i

Autor: AKPA Joanna Lazer zrezygnowała z długich, rudych włosów

Wokalistka Red Lips przeszła dużą metamorfozę. "Postanowiłam znów zaszaleć"

2023-03-15 12:22

Joanna Lazer, znana jako Ruda z zespołu Red Lips, pokazał się w zupełnie innym wydaniu. Choć diametralnie zmieniła fryzurę, nadal wygląda zadziornie, a jednocześnie bardzo kobieco i romantycznie. Zobaczcie, jak zmieniła się piosenkarka. Korzystna metamorfoza?

Zespół Red Lips to rockowa formacja, która zyskała popularność po udziale w pierwszej edycji programu "Must Be the Music. Tylko muzyka". Miało to miejsce w 2011 roku. Od tamtego czasu muzycy nie przestają tworzyć. Wydali cztery albumy - "To co nam było" (2013), "Zmiana planu" (2016), "Red Lips na święta" (2018) i "Ja wam zatańczę" (2019). Serca widzów skradł niesamowity wokal Joanna Lazer oraz jej sceniczna charyzma, która idzie w parze z przebojowym charakterem i ognistym lookiem.

Joanna Lazer z Red Lips sprawiła sobie prezent z okazji Dnia Kobiet. Postawiła na ostre cięcie

Joanna Lazer, znana jako Ruda, swoją ksywę zawdzięczała czerwonym włosom, które od początku kariery były jej znakiem rozpoznawczym. Wokalistka nie była wierna swojemu ognistemu wcieleniu i wiele razy decydowała się na zmianę image'u.

W 2020 roku postawiła na diametralną zmianę swojego wyglądu, a w listopadzie w Studio Dzień Dobry TVN zaprezentowała się w blond fryzurze z różowymi refleksami. Rok później zdecydowała się na jeszcze mocniejsze rozjaśnienie włosów, a następnie pokazał się w grzywce, która dodała jej dziewczęcego uroku. Wróciła również do różowego odcienia.

Niedawno zaskoczyła kolejną metamorfozą. Zdecydowała się na ostre cięcie. Joanna zrezygnowała z długich włosów i skróciła je na wysokość połowy szyi. Taką niespodziankę sprawiła sobie z okazji Dnia Kobiet.

Ciach ciach BOOOOOM! Z okazji dnia kobiet postanowiłam znów zaszaleć jak już odważyłam się rozjaśnić z rudości, to nie mogę się zatrzymać z tymi zmianami i wcale się tym jakoś szczególnie nie przejmuje. Najważniejsze, ze znam gościa, który wie jak zrealizować mój najbardziej odjechany pomysł - napisała na Instagramie.

Joanna Lazer jest przepiękną kobietą, więc w każdej fryzurze jej do twarzy, a nowe cięcie jeszcze bardziej podkreśliło jej kobiece rysy. Jak wam się podoba taka zmiana?

Shake Your Eska #26 | Shakira V Pique