Przemek Kossakowski całkowicie zerwał kontakt z Martyną Wojciechowską. Co z rozwodem?

2021-08-02 11:52 kp
Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska
Autor: WBF

Martyna Wojciechowska od kilku tygodni na nowo musi mierzyć się ze swoim rozstaniem z Przemysławem Kossakowskim. Choć para rozstała się już trzy miesiące po październikowym ślubie, dopiero niedawno sprawa wyszła na jaw, a media zaczęły rozpisywać się na temat szczegółów tamtego zdarzenia. Teraz pojawiają się kolejne informacje.

Gdy w październiku ubiegłego roku Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pochwalili się fanom zdjęciami ze swojego ślubu, internauci świętowali razem z nimi. Para na co dzień nie mówiła wiele o swoim życiu prywatnym - tak ważnego wydarzenia, jakim był ślub, nie chcieli jednak ukrywać przed światem. Nikt nie mógł się spodziewać jednak, że już trzy miesiące później Przemysław Kossakowski opuści Martynę i wyprowadzi się z domu.

Podróżnikom przez wiele miesięcy udawało się utrzymywać rozstanie w tajemnicy. Informacja wyszła na jaw dopiero w lipcu. Wtedy też w mediach zaczęto rozdrapywać szczegóły relacji Martyny i Przemysława. Oni sami sprawę skomentowali w krótkich oświadczeniach, mając nadzieję, że wrzawa ucichnie.

>> Martyna Wojciechowska wydała oświadczenie. "Z dnia na dzień nastąpił koniec"

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Wojciechowska i Kossakowski - co dalej?

Teraz media podają kolejne sensacyjne informacje na temat rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. I tak magazyn Party donosił, że podróżnik od momentu rozstania z żoną niemal całkowicie zerwał z nią kontakt. To oznacza, że małżonkowie nie wiedzą, co się u nich wzajemnie dzieje i nie podtrzymują w żaden sposób swojej relacji. Jednocześnie jednak okazuje się, że żadne z nich nie złożyło jeszcze pozwu o rozwód - to już informacje Rewii.

Żadne z małżonków nie złożyło jeszcze w sądzie dokumentów rozwodowych i nie wiadomo, jak dalej sprawy się potoczą

- czytamy w tygodniku.

Ostatnio Przemysław Kossakowski pojawił się na Pol'and'Rock Festiwalu. Podróżnik - co zrozumiałe - unikał jednak tematu swojego życia prywatnego...

NAJNOWSZE