Wimbledon 2013: Łukasz Kubot AWANSOWAŁ do IV rundy!

2013-06-29 19:01

Wielki sukces Polaka podczas Wimbledonu! Łukasz Kubot awansował do IV rundy Wimbledon 2013. Łukasz Kubot pokonał Francuza Benoit Paire aż 6-1, 6-3, 6-4!!!

Wielki sukces Polaka podczas Wimbledonu! Łukasz Kubot awansował do IV rundy Wimbledon 2013. Agnieszka Radwańska też dzisiaj da radę? ;))

Łukasz Kubot pokonał Francuza Benoit Paire aż 6-1, 6-3, 6-4!!! To naprawdę świetny wynik! Dzięki tej wygranej polski tenisista znalazł się w III rundzie Wimbledonu.

Jak czytamy na portalu Gwizdek24.pl przez niemal cały mecz Łukasz Kubot grał perfekcyjnie. Polak nie pozwalał Paire rozwinąć skrzydeł i skutecznie bombardował go z serwisu. Jak podkreślają redaktorzy portalu Łukasz Kubot popisał się też świetną umiejętnością do podbiegania do siatki i kończenia akcji.

Podczas spotkania Łukasz Kubot vs Benoit Paire nie obyło się jednak bez komplikacji. W ostatnim secie Polak zgłosił sędziemu problemy zdrowotne. W związku z tym przez kilka minut był masowany. Na szczęście kontuzja nie okazała się groźna.

No nic, cieszymy się że wszystko dobrze się skończyło i GRATULUJEMY!!!