Wiktor Mrozik w Agent Gwiazdy 4: kto to? [Instagram, wiek, taniec]

2019-01-13 21:04
Wiktor Mrozik
Autor: TVN/Piotr Filutowski

Wiktor Mrozik to jeden z uczestników Agent Gwiazdy 4. Kim jest i czy ma szansę zawojować program? Na hotplota.pl dowiecie się najważniejszych rzeczy o Wiktorze Mroziku - kto to jest, czy ma Instagram i ile ma lat.

Wśród celebrytów, którzy wystąpią w programie Agent Gwiazdy 4 znalazł się Wiktor Mrozik. To bez wątpienia jeden z najmniej znanych uczestników show, który powalczy w programie obok m.in. Edyty Górniak czy Krystyny Czubówny. Kim jest Wiktor Mrozik i czy ma szansę podbić serca widzów?

Swój udział w Agent Gwiazdy 4 Wiktor Mrozik potwierdził osobiście na Instagramie, gdy tylko TVN ujawnił w grudniu listę uczestników. Mężczyzna nie ukrywa, że była to przygoda jego życia: "To co przeżyłem na nagraniach do tego programu to coś niesamowitego. Jaram się że chociaż kawałek tego będziecie mogli poczuć" - pisał. Na hotplota.pl znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o uczestniku Agent Gwiazdy 4 - Wiktorze Mroziku.

Wiktor Mrozik - kto to?

Wiktor Mrozik pochodzi z Warszawy. W mediach funkcjonuje już od dawna - jego kariera zaczynała się od publikowania w sieci zabawnych filmików i teledysków. Wiktor Mrozik nie stroni też od muzyki i ma za sobą występy w zespole disco polo. Jego kanał w serwisie Youtube Mrozik Oficjalnie, gdzie można znaleźć śmieszne filmiki i autorskie numery obserwuje ponad 130 tysięcy osób. Zanim zyskał sławę w sieci, trenował taniec

Wiktor Mrozik - Instagram

Uczestnik Agent Gwiazdy 4 - Wiktor Mrozik - z dużym zaangażowaniem prowadzi swój profil na Instagramie. Wrzuca tam zajawki nowych filmów, czy zdjęcia ze swojego życia. Obserwuje go ponad 40 tysięcy osób.

Wiktor Mrozik - wiek

Wiktor Mrozik ma 26 lat.

>> Taniec z Gwiazdami 2019: Agnieszka Radwańska w show? "Wzbudzi dużo emocji"

Wiktor Mrozik - taniec

Swoje umiejętności taneczne Wiktor Mrozik zawdzięcza nauce w młodości. Wykorzystywał je chociażby w zespole, w którym występował. Swoim tańcem uczestnik programu Agent Gwiazdy 4 chwalił się też na Instagramie. Robi wrażenie?

Zobacz też:

NAJNOWSZE