Wiadomo, dlaczego Lady Gaga i Christian Carino zerwali! To ona go zostawiła

2019-03-29 15:29
Lady Gaga
Autor: instagram.com

Lady Gaga będzie wspominała tegoroczny luty jako jeden z najbardziej intensywnych miesięcy w jej życiu. To właśnie wtedy gwiazda zdobyła Oscara i straciła narzeczonego. Już kilka tygodni przed oscarową galą wokalistka pojawiała się na wszelkich imprezach sama lub w towarzystwie znajomych. Po ponad miesiącu od tamtych wydarzeń znajomi Gagi zdradzili, dlaczego jej związek z agentem się zakończył.

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku cały świat czekał na huczny ślub Lady Gagi i Christiana Carino. Wokalistka kwitła w związku ze swoim agentem i chętnie pozowała na ściankach ze swoim gigantycznym pierścionkiem zaręczynowym. Już w styczniu na branżowych galach pojawiała się jednak sama. Szybko na jaw wyszło, że zaręczyny zostały zerwane.

Lady Gaga miała wiele czasu na opłakiwanie związku - gwiazda zdobywała laury za Narodziny gwiazdy, czego zwieńczeniem był Oscar za najlepszą piosenkę. Dopiero teraz wychodzą na jaw kulisy jej rozstania z Christianem Carino.

HOT TEMAT
Paris Jackson

Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News

"Próba samobójcza" Paris Jackson to PRZYPADEK? "Bardzo ostro imprezowała"

Dlaczego Lady Gaga i Christian Carino zerwali?

Jak donoszą w mediach znajomi Lady Gagi, to ona zdecydowała o rozstaniu z Christianem Carino. Według ich relacji gwiazda poczuła, że nie jest przez niego właściwie traktowana.

Chris nie traktował Gagi bardzo dobrze pod koniec ich związku.

- mówi źródło Us Weekly.

Potwierdza to drugi informator.

Gaga był tą osobą, która zerwała. On był zazdrosny. Próbował ją wciąż szukać i dużo do niej pisał. Jej przyjaciele też go nie lubili.

- czytamy.

Z całą pewnością Lady Gaga nie rozpamiętuje tamtego związku. Gwiazda jest zajęta pracą nad nową płytą i... nową znajomością.

>> Lady Gaga ma nowego faceta? Gwiazda spotyka się z gwiazdorem Avengers

NAJNOWSZE