Weronika Rosati po wywiadzie: "Jestem przedstawiana jak niezrównoważona SZMATA"!

2019-03-12 21:39
Weronika Rosati
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

Weronika Rosati po wywiadzie dla Wysokich Obcasów, w którym opowiedziała o mrocznej stronie swojego zakończonego już związku, napisała felieton dla tej gazety. Aktorka stwierdziła, że było upublicznić kulisy swojej relacji z ojcem małej Elizabeth, choć teraz mierzy się z wielkim hejtem. Co jeszcze wyjawiła w swoim artykule?

Weronika Rosati poruszyła całym polskim show biznesem, udzielając Magdzie Środzie wywiadu dla Wysokich Obcasów. Aktorka opowiedziała w nim o tym, jak miała być bita i poniżana przez byłego partnera. Choć gwiazda nie wymieniła w rozmowie nazwiska Roberta Śmigielskiego, jasnym było od początku, że to on jest niechlubnym bohaterem artykułu. Lekarz skomentował wyznania ex partnerki.

>> Weronika Rosati kłamie w wywiadzie?! Robert Śmigielski komentuje skandal!

Robert Śmigielski twierdzi, że wywiad z matką jego córki jest przepełniony kłamstwami. Zapowiada też podjęcie kroków prawnych, jeśli gwiazda nie przestanie go oczerniać. Wygląda jednak na to, że Weronika Rosati nie zamierza przestać.

HOT TEMAT!
Joanna Kulig, Weronika Rosati

Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News, Piotr Molecki/East News

Joanna Kulig, Natalia Siwiec... Kolejne gwiazdy wspierają Weronikę Rosati!

Weronika Rosati napisała dla Wysokich Obcasów felieton, w którym opisuje to, co w jej życiu zmienił wywiad dla Wysokich Obcasów. Przekonuje też jej fanki do tego, by porzuciły lęk i otworzyły się tak, jak ona.

Jeśli moja rozmowa z Magdą Środą poruszyła Was i wywołała tak żywą reakcję, warto było. Warto było: narazić się na ataki i niedowierzanie, krytykę wpływowych i ustosunkowanych. Warto było nawet wystawić się na hejt.

- pisze w artykule Weronika Rosati.

Strach przed moim byłym partnerem tkwi we mnie dziś równie mocno jak w czasach, gdy się nade mną znęcał. Boję się go i mówię to odważnie, bo wiem, że i Wy boicie się swoich oprawców - lęk i ból są nieuleczalne i nie kończą się. Bójmy się więc razem, ale nie dajmy się. Nawet wtedy, gdy sprawca przemocy zaprzecza, manipuluje faktami, zarzuca kłamstwo. Papier wiele zniesie, sąd nie.

- dodaje aktorka.

Wiem, że jestem przedstawiana jak niezrównoważona, histeryczna, chciwa kłamczucha i szmata. Wiem, że i Wy boicie się, że Wasze wyznanie może zostać tak właśnie potraktowane, zbagatelizowane, z pogardą odrzucane. Ale ja jestem przykładem, że trzeba i można pokonać ten lęk, na którym żerują nasi oprawcy. Nie milczcie, zostaniecie wysłuchane, tak jak ja zostałam wysłuchana. Uwierzymy Wam.

- apeluje gwiazda.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Kochani ❤️ piszecie setki komentarzy, maili, listów do mnie do @wysokieobcasy.pl i @gazeta_wyborcza opowiadajac nie tylko swoje historie ale też swoich najbliższych o przemocy domowej i przemocy w pracy, o mobbingu, o samotnym macierzyństwie - DZIEKUJE za wasza odwage, szczerość, wrażliwość i siłe która mi dajecie 🙏🏼 wasz odzew i poparcie, wasza wiara w moje wyznanie w wywiadzie Magdy Środy daje nadzieje i siłe setkom tysiecy ofiar przemocy domowej które milcza w strachu że nikt im nie uwierzy, że zostana posadzone o szaleństwo, że widocznie " sie same prosiły" lub że " widziały gały co brały" , że ich oprawcy beda z nich robić mściwe kłamczuchy. Jestescie wspaniali!!! Jesteście niesamowicie dzielni 💪🏼💪🏼💪🏼Chce też żebyście wiedzieli że mój wywiad w Wysokich Obcasach jest wbrew pozorom bardzo łagodny i oszczędny wobec mojego byłego partnera, ale świadomie chcialłyśmy z redakcja @wysokieobcasy.pl uniknać jeszcze bardziej sensacyjnego tekstu bo NAJWAŻNIEJSZY jest temat przemocy domowej, samotnego macierzyństwa, i praw kobiet w Polsce i nie tylko! Prosze nie skupiajmy sie na mojej prywatnej sprawie skupmy sie na walce o godność, na walce z przemoca, molestowaniem, mobbingiem i na walce o lepsza rzeczywistosc. Chce też powiedziec wszystkim którzy widza część siebie w moim wywiadzie- jestem żywym dowodem że nikt nie ma prawa bezkarnie odzierać was z godności, upadlać, terroryzować, zastraszać, wyzywać, bić, wyśmiewać, wyszydzać, nękać i kłamać. Koniec z hipokryzja, koniec z okrucienstwem , koniec z dulszczyzna, koniec z milczeniem. Piszcie do mnie i do redakcji @wysokieobcasy.pl @gazeta_wyborcza piszcie do @karolinakp dzielcie sie historiami, wskażmy tych którzy niszcza życia, obnażmy oprawców ktorzy zadali nam moze i uleczalne rany na ciele ale nieuleczalne rany na duszy. ❤️ ME TOO @metoomvmt #metoo #silajestkobieta #solidarnośćkobiet Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)
NAJNOWSZE