Wakacje Meghan Markle i księcia Harry'ego u Clooneyów ujawnione! Co za przyjaźń

2020-08-13 12:37 KP
Amal Clooney i George Clooney
Autor: PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Jeszcze zanim książę Harry związał się z Meghan Markle, jako członek brytyjskiej monarchii miał okazję poznać wiele gwiazd showbiznesu. Dopiero jednak jego związek z amerykańską aktorką sprawił, że celebryci zaczęli marzyć o przyjaźni z Sussexami, szansę na taki obrót rzeczy upatrując właśnie w Meghan. Teraz obie pary korzystają ze swojej wzajemnej sympatii.

Meghan Markle i książę Harry od początku swojego związku wzbudzali ogromne zainteresowanie wśród celebrytów. Gwiazdy showbiznesu w amerykańskiej żonie księcia - jeszcze do niedawna szukającej swojego miejsca w Hollywood - upatrzyły idealny materiał na przyjaciółkę. Bliska znajomość z książęcą parą to w końcu niesamowity prestiż, o który zabiegają najważniejsi z całego świata.

Nie wszystkim się oczywiście udało wejść w łaski Sussexów. Do tych szczęśliwców, którzy mogą uważać się za przyjaciół pary, należą m.in. Serena Williams, Elton John i małżeństwo Clooneyów. Wszyscy oni byli obecnie na ślubie pary w 2018 roku, a ci ostatni - jak się teraz okazało - spędzili ze świeżo poślubionymi Meghan Markle i księciem Harrym uroczy urlop tuż po ich ślubie w 2018 roku.

Meghan Markle i książę Harry u Clooneyów

Jak za nową biografią Sussexów podał magazyn HELLO! UK, Meghan Markle i książę Harry spędzili w sierpniu 2018 roku uroczy urlop w posiadłości Amal i George'a Clooneyów nad jeziorem Como we Włoszech. Co więcej, do całej czwórki na krótko dołączyli też księżniczka Eugenia i jej ówczesny narzeczony, Jack Brooksbank.

Dla bezpieczeństwa, George Clooney wysłał po Sussexów swój prywatny odrzutowiec. Na miejscu natomiasy para spędzała czas, opiekując się 14-miesięcznymi bliźniakami aktora i prawniczki, a sam Harry chętnie grał w Georgem w koszykówkę.

Warto dodać, że Meghan Markle i książę Harry chętnie korzystają z gościnności swoich słynnych przyjaciół. W ubiegłym roku para odpoczywała m.in. na wakacjach w posiadłości Eltona Johna.

NAJNOWSZE