Meghan Markle i Adele uprawiają razem pilates? Mieszkają bardzo blisko siebie!

2020-08-10 19:46 nk
Meghan Markle, Adele
Autor: Smart Works/Ferrari Press/East News, Grenfell United/Ferrari Press/East News

Meghan Markle i Adele podobno bardzo zaprzyjaźniły się, od kiedy obie wyprowadziły się z Wielkiej Brytanii i zamieszkały w Los Angeles. Okazuje się, że księżna Sussex i słynna piosenkarka mieszkają tylko kilka minut drogi od siebie. Jeśli wierzyć doniesieniom, Brytyjka regularnie odwiedza żonę księcia Harry'ego!

Meghan Markle i książę Harry od kilku miesięcy żyją w Los Angeles, gdzie nie mają zbyt wielu przyjaciół. Amerykańskie media już kilkuktotnie zwracały uwagę na to, że para czuje się samotna w wielkiej posiadłości. Gdyby nie mama Meghan, Doria Ragland, Sussexowie byliby zupełnie pozostawieni sami sobie...

Meghan Markle i Adele przyjaciółkami?!

Brytyjski The Mirror twierdzi, że Meghan Markle ma już w LA jedną przyjaciółkę. To Adele, która mieszka dosłownie kilka minut drogi od książęcej pary!

Periodyk podaje, że Adele często wpada do psiapsiółki z wizytą, choćby tylko po to, by się przywitać i zapytać, co słychać. Ale to niejedyny cel jej wizyt...

The Mirror informuje, że Meghan Markle korzysta z lekcji pilatesu z prywatnym instruktorem. Te odbywają się u niej w domu. Na wspólne zajęcia regularnie wpada ponoć Adele!

To jednak jeszcze nie wszystko! Instruktor Meghan Markle i Adele udziela ponoć także lekcji samemu Harry'emu, który traktuje ten sport jako świetny sposób na wyzbycie się stresu.

Wygląda na to, że księżna Sussex ma dużą słabość do brytyjskiego akcentu... ;)

Książę Harry i Meghan Markle mieszkają po sąsiedzku z Adele
Autor: BALD, GRHO/Backgrid/East News, SplashNews.com/East News
Adele
Autor: Kevin Winter/Getty Images for NARAS/AFP/East News
Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE