Anna Powierza

i

Autor: AKPA Anna Powierza przedstawiła internautom kobietę, która zmieniła jej życie na lepsze

W życiu Anny Powierzy pojawiła się wyjątkowa kobieta. "Pewnie samo by się wydało"

2023-03-26 12:36

Anna Powierza bardzo zaskoczyła wszystkich fanów, którzy obserwują ją na Instagramie. Opublikowała wpis, w którym powiedziała o kobiecie, która pojawiła się w jej życiu i wyznała, że łączy je niezwykle bliska więź - "Czasem czuję się tak, jakbyśmy były jednym ciałem" - napisała aktorka.

Anna Powierza doskonale znana jest polskim widzom. Głównie fanom serialu "Klan", w którym aktorka od 2000 roku wciela się w postać Czesi Kurzawskiej. To jednak nie jej jedyna rola, która miała znaczący wpływ na jej karierę. Mogliśmy ją podziwiać w wielu wspaniałych filmach, takich jak: "Panna z mokrą głową" (1994), "Awantura o Basię" (1995), "Nic śmiesznego (1995), "Panna Nikt" (1996), a także w bardziej współczesnych produkcjach jak chociażby "Na układy nie ma rady" (2017). 

Anna Powierza jeszcze niedawno była szalenie zakochana w pewnym, tajemniczym mężczyźnie i przepięknie opowiadała o łączącym ich uczuciu - "Gdyby ukochany zapytał, czy chcę za niego wyjść, nawet w środku nocy wyrwana z głębokiego snu, odpowiedziałabym: tak! Bo to jest wyjątkowy mężczyzna. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że znalazłam miłość swojego życia" - mówiła w "Twoim Imperium".

Ten związek przeszedł jednak do historii, a Ania skupiła się na swoim życiu, karierze i wychowywaniu córki Heleny (ur. 2014). O dziwo, na jej instagramowym profilu pojawił się wpis, który sugeruje, że Powierza znalazła nową miłość, a wybranką jej serca jest tajemnicza Monika.

Nie będę dłużej ukrywać, zresztą, niedługo pewnie samo by się wydało.Dlatego lepiej będzie, jak usłyszycie to ode mnie. W moim życiu jest kobieta - zaczęła wpis - Pojawiła się niedawno, jednak zdążyłacałkowicie zdominować moje życie. Z całą pewnością mogę potwierdzić, że łączy nas silna więź. Nie wiem, czy to miłość, ale... Jesteśmy blisko.Bardzo, bardzo blisko. Nie wiem, czy da się bliżej. Czasem czuję się tak, jakbyśmy były jednym ciałem, oddychały jednym oddechem, nawet żyły jednym życiem - dodała.

Aktorka przyznała, że jej córce udało się nawiązać relację z kobietą, choć bywa on nią zazdrosna. Powierza przyznała, że ta relacja zmieniła ją do tego stopnia, że sama siebie nie poznaje. Nie ma jednak pewności, czy to dobra zmiana, więc zaproponowała, aby ludzie sami to ocenili oglądając nowy serial "Kurierzy", w którym wciela się w postać Moniki.

Smolasty w radio ESKA, cały wywiad
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE