Minęło 8 lat od śmierci Paula Walkera. Vin Diesel z poruszającym wpisem!

2021-12-02 13:17 AM
Vin Diesel, Paul Walker
Autor: face to face/Reporter

30 listopada minęło osiem lat od tragicznej śmierci Paula Walkera. Aktor został upamiętniony w poruszającym wpisie w social mediach Vina Diesla.

Dobroczynna zbiórka, w której brał udział Paul Walker, zakończyła się tragicznie. Podczas przejażdżki autem marki porsche, kierowca prowadzący samochód z aktorem na pokładzie stracił kontrolę, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Auto stanęło w płomieniach, a aktor zginął na miejscu.

Śmierć była ogromnym szokiem dla fanów aktora i wielką tragedią dla jego bliskich. Bardzo mocno przeżyła to nastoletnia wówczas córka Meadow.

Seria Szybcy i wściekli opowiada nie tylko o szybkich autach, ale także o wielkiej przyjaźni. Vin Diesel i Paul Walker przyjaźń tą przenieśli do prawdziwego życia. Vin do dzisiaj jest cały czas obecny w życiu rodziny Walkera. Gdy niedawno za mąż wychodziła jego córka, to właśnie on prowadził ją do ołtarza!

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]

Aktor nie zapomina o nieżyjącym przyjacielu, a przy okazji 8 rocznicy śmierci na Instagramie opublikował wzruszający wpis.

Tyle do powiedzenia… Pamiętam ten dzień, kiedy ty i ja kręciliśmy tę scenę w F4, gdzie jedliśmy chińskie jedzenie i mieliśmy scenę walki brata, która zakończyła się tym, że powiedziałeś „Letty po prostu chciał, żebyś wróciła do domu Dom ...” Kiedy tego dnia skończyliśmy kręcić, wszedłeś do mojej przyczepy i zapytałeś: „co ci chodzi po głowie?” Zawsze wiedziałeś, kiedy coś chodziło mi po głowie. Ha ha. Mówiłem, że niedługo będę miała dziecko i nie wiedziałam, czego się spodziewać w szpitalu, do którego kieruję się po pracy. Nigdy nie zapomnę tego, co mi powiedziałeś...

- zaczął wpis.

Powiedziałeś, że wielu twardzieli powie ci, żebyś czekał na zewnątrz sali porodowej, ale to jest złe. Wejdź tam, przetnij pępowinę i to będzie najlepszy dzień w twoim życiu. Oczywiście mówiłeś z doświadczenia, mając już własnego anioła.

Dziś minęło osiem lat… i nie ma dnia, żebym nie rozmyślał o braterstwie, które zostaliśmy pobłogosławieni… ale wiesz o tym. Tragedii w życiu zawsze towarzyszy błogosławieństwo życia, jeśli po prostu pozostajesz otwarty i masz wiarę. Spójrz na to zdjęcie Pablo, sprawi, że się uśmiechniesz.

Ten sam anioł, do którego w najpiękniejszy sposób pomogłeś mi się przygotować swoją braterską radą, jest tym samym aniołem, którego Meadow poprosiła o poprowadzenie do ołtarza. Skąd mogłem to wiedzieć na planie „Szybkich” z 2008 roku… ale może jakoś tak się stało. Tęsknię za Tobą. Moje dzieci zawsze mi mówią, że wujek Paul jest z tobą tato, zawsze... i w głębi serca wiem, że mają rację. Tęsknię za tobą Pablo...

Zobacz też: Vin Diesel z córką, Similce

NAJNOWSZE