Viki Gabor

i

Autor: AKPA Viki Gabor opowiedziała to plusach nauki zdalnej

Gwiazdy

Viki Gabor ma obawy przed chodzeniem do szkoły. Dlaczego woli naukę zdalną?

2024-04-22 11:37

Viki Gabor, muzyczna idolka młodego pokolenia, prowadzi intensywny tryb życia. Po zyskaniu ogromnej sławy za sprawą udziału w programie "The Voice Kids" oraz wygranej w Konkursie Eurowizji Junior zdecydowała się łączyć karierę z edukacją w nietypowy sposób. Co ciekawe, może podchodzić do różnych egzaminów.

Viki Gabor była uczestniczką popularnego wśród widzów TVP programu "The Voice Kids". Jurorzy i publiczność doceniła jej warsztat wokalny, dzięki czemu mogła cieszyć się główną wygraną, a to otworzyło jej drzwi do dalszej kariery. Największą popularność przyniosło jej zajęcie pierwszego miejsca w Konkursie Eurowizji Junior w 2019 roku. Miała wówczas 12 lat, a jej życie wywróciło się do góry nogami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wyszło na jaw, na co chorowała Viki Gabor. To cud, że dzisiaj śpiewa

Dlaczego Viki Gabor zniknęła z show-biznesu?

Viki Gabor wydaje kolejny krążek

Viki Gabor jest w takcie pracy nad trzecią płytą, a jego zapowiedzią jest wydany niedawno singiel "Daj mi znak". To energetyczny, wakacyjny numer, który powstał we współpracy ze studiem muzycznym Margaret i KaCeZeta oraz producentem z Londynu, Bavem.

Jest to piosenka wakacyjna, bardzo taneczna. Tworzyłam ją z fajnymi ludźmi: z Margaret, KaCeZetem i z producentem z Londynu, Bavem, którego poznałam właśnie przez Maggie i KaCeZeta i razem w czwórkę działaliśmy sobie nad tym numerem. Bav pracował wcześniej z bardzo fajnymi ludźmi, np. Beyonce, Ritą Orą, Justinem Bieberem

- powiedziała Viki.

Dlaczego Viki Gabor nie chodzi do szkoły?

Viki Gabor musi umiejętnie łączyć karierę muzyczną z edukacją, co z pewnością nie należy do najłatwiejszych zadań, ale piosenkarka znalazła najlepszy sposób, aby osiągać dobre wyniki na obu polach. Zdradziła, jak zachowuje równowagę między szkołą a koncertami i nagrywaniem płyty.

Od początku, jak zaczęłam swoją karierę i szkołę, ustaliliśmy z moim teamem, że mam taki kalendarz i wszystko jakoś ogarniam, daję radę. Mam dobre oceny, muszę się pochwalić, na razie jest okej, no i mam wszystko w sumie zdalnie. Jestem w takiej szkole, gdzie wszystko zdaję tak naprawdę z domu, więc powiedzmy, że mam taki luz. Nawet jak jestem w trasie, mogę zdać egzamin. Jest to naprawdę fajna szkoła i odnajduję się w niej

- wyznała młoda gwiazda muzyki w programie "Dzień Dobry TVN".

Powiedziała również, że dzięki takiemu schematowi ma duży komfort, ponieważ może skupić się nauce, bez ciekawskich spojrzeń i zaczepek ze strony rówieśników.

Mam taki komfort, że nikt się na mnie nie patrzy i mogę się skupić na lekcjach. Jakbym była w szkole teraz, to pewnie bym nie miała spokoju, więc odpowiada mi ten schemat

- dodała.