Udekoruj dom z Kris Jenner! Ile kosztuje bilet na wirtualną lekcję z celebrytką?

2020-12-04 14:00 AM
Kris Jenner
Autor: Berzane Nasser/ABACA/Abaca/East News

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji wiele osób zabiera się za świąteczne dekoracje, która wprowadzą do ich domu magiczny klimat. W świecie show biznesu, niektóre gwiazdy chyba biorą udział w niepisanym konkursie na jak najliczniejsze dekoracje, bo ich rezydencje przypominają dom w który mieszkał filmowy Kevin. W domu Kris Jenner co roku od lat podziwiać można niesamowite dekoracje. Teraz celebrytka postanowiła podzielić się swoim talentem i wiedzą z innymi!

Sporo osób z utęsknieniem czeka na Święta Bożego Narodzenia. Ci, którzy kochają klimat świąt z dużym wyprzedzeniem pędzą do sklepów po świąteczne dekoracje. Wśród gwiazd również jest sporo fanów gwiazdki. Do jednych z nich należy Kris Jenner, która co roku chwali się niesamowitymi świątecznymi iluminacjami. Jej olbrzymia choinka stojąca w holu co roku robi coraz to większe wrażenie. Myślicie, że Kris ma sztab ludzi, którzy dbają o wystrój jej domu? Nic z tych rzeczy! Sama uwielbia bawić się dekoracjami i chętnie realizuje nowe pomysły.

ESKA XD EXTRA

Ci, którzy co roku z podziwem oglądają jej profil na Instagramie szukając świątecznych inspiracji, teraz będą mogli osobiście przekonać się, jak celebrytka dba o ducha świąt. Przy współpracy ze znanym florystą Jeffem Leathamem, Kris poprowadzi wirtualną lekcję podczas której zgłębi tajniki świątecznych dekoracji.

Niestety z ekskluzywnego wydarzenia będą mogli skorzystać tylko nieliczni. Dziesięć osób, które zapłacą za bilet 100 dolarów będą mogli przystąpić do wydarzenia online. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na Watts Empowerment Center, centrum, które pomaga dzieciom, młodzieży oraz całym rodzinom.

KRIS JENNER POPROWADZI LEKCJĘ DEKORACJI. CO BĘDZIE W PROGRAMIE?

A jak będzie wyglądał program? Rąbka tajemnicy uchyliła Kris Jenner.

Zawsze mówię, że więcej znaczy lepiej. Im większy, jaśniejszy i odważniejszy dom, tym lepiej. Dołącz do mnie i Jeffa Leathama, mojego przyjaciela, współpracownika i florysty, który od lat pomaga mi urzeczywistnić moje świąteczne marzenia. Porozmawiamy o tym, skąd czerpiemy inspiracje do naszych pięknych aranżacji i radości z tworzenia świątecznych dekoracji.

– mówiła Kris.

Wirtualna lekcja odbędzie się 15 grudnia na YouTube.

NAJNOWSZE