Tysiąc prywatnych zdjęć Rihanny w autobiograficznym albumie! Tworzyła go od pięciu lat

2019-10-08 9:21 kp
Rihanna
Autor: IMP FEATURES/East News

Rihanna przygotowała dla swoich fanów coś ekstra! Gwiazda od lat pracowała w tajemnicy nad niezwykłym projektem własnej autobiografii wydanej w formie zdjęć. Rihanna pokaże w książce tysiąc prywatnych fotek z koncertów, spotkań z rodziną i fanami, podróży, zakupów i wszystkich innych - czasem zwyczajnych, a czasem niezwykłych wydarzeń!

Kariera Rihanny trwa nieprzerwanie od 2005 roku, kiedy to ukazała się pierwsza płyta Barbadoski z przebojem Pon De Replay. Od tamtego momentu Rihanna przeszła wiele metamorfoz, jednak niezmiennie zachwyca swoich fanów kolejnymi pomysłami - muzycznymi i nie tylko. Ostatnio przecież gwiazda mocno skupia się na własnej marce kosmetycznej Fenty Beauty i linii bielizny Savage x Fenty.

Fani zadziornej gwiazdy gorąco kibicują jej w tych działaniach, chociaż nie ukrywają przy tym, że marzą o nowej płycie! Rihanna zapewnia, że pracuje w studiu, a na czas oczekiwania na premierę albumu ma dla wielbicieli nową niespodziankę.

Rihanna wydaje album autobiograficzny

Jeszcze w październiku do sklepów trafi specjalny, autobiograficzny album Rihanny, w którym gwiazda pokazała aż tysiąc prywatnych zdjęć z całego okresu jej kariery. Album liczy ponad 500 stron i już teraz można zamawiać go w przedsprzedaży. Uwaga - ceny jednak mogą powalić! Najtańsza wersja albumu dostępna na oficjalnej stronie kosztuje... 120 funtów.

>> Lady Gaga świętuje sukces albumu... w nowej fryzurze! Ładnie jej w różu?

Z zamiarem wydania albumu RiRi nosiła się już od wielu lat i w końcu udało jej się urzeczywistnić to marzenie. Każdy, kto zna Rihannę wie, że w książce możemy spodziewać się nie tylko zdjęć ze ścianek, ale przede wszystkim smaczków z prywatnego życia i wielu gorrrących fotek!

Jestem bardzo podekscytowana wydaniem tej kolekcji niesamowitych zdjęć. Pracowaliśmy nad tą książką od ponad pięciu lat i jestem bardzo szczęśliwa, że mogę w końcu podzielić się nią ze wszystkimi.

- napisała gwiazda. Już teraz Rihanna pokazała też video promujące wydawnictwo:

Czyżbyśmy właśnie znaleźli idealny prezent pod choinkę? ;)

NAJNOWSZE