Tym razem Britney Spears przesadziła z dekoltem? Instagram zapłonął po TYM zdjęciu!

2020-03-31 8:31 mw
Britney Spears
Autor: instagram.com / Britney Spears

Britney Spears zawsze lubiła wzbudzać sensację swoimi postami na Instagramie, ale rzadko się zdarza, że jej pojedyncze zdjęcie wywołuje aż tyle reakcji. Profil gwiazdy niemal dosłownie zapłonął po tym, jak artystka zamieściła na nim wyjątkowo odważną fotkę niemal całkowicie odsłaniającą piersi! Jedno jest pewne - Britney Spears jest w świetnej formie...

Bicie wszelkich rekordów to życiowa specjalność Britney Spears. Tyle, że kiedyś gwiazda podbijała głównie statystyki list przebojów, a dziś rozkręca licznik polubień Instagrama :)

Britney Spears od dłuższego czasu chwali się na Instagramie przeróżnymi programami treningowymi, dzięki którym stara się zachować jak najlepszą formę. Ciężka praca przynosi efekty - artystka niejeden raz zachwycała fanów świetną kondycją i naprawdę niezłym wyglądem. 

31 marca Brit opublikowała na Instagramie kolejne hot zdjęcie. Jak sama sugeruje - zrobione tuż po przebudzeniu... 

"OBUDZIŁAM SIĘ Z LOKAMI"

W sieci pojawia się ostatnio mnóstwo artykułów z poradami, co robić, aby podczas kwarantanny utrzymać dobrą formę. My dorzucimy do nich jeszcze jedną, krótką radę: śledzić Instagram Britney Spears

Kwarantanna to dla 38-letniej piosenkarki nic nowego. Britney spędziła w odosobnieniu sporą część swojego życia. Kiedy w związku z problemami psychicznymi ustanowiono nad nią kuratelę ojca i pozbawiono wielu praw, artystka musiała nauczyć się żyć w izolacji od świata zewnętrznego, dlatego prawdopodobnie akcja #zostańwdomu nie jest dla niej żadną większą uciążliwością.

>> Załamanie nerwowe Britney Spears. Jak było naprawdę? [PODCAST]

Widać to na jej najnowszym zdjęciu: Britney Spears jest w świetnej formie i wygląda naprawdę sexy!

Kiedy się dziś obudziłam moje włosy miały loki !!! Byłam tym podekscytowana 😜

Mam nadzieję, że świetnie spędzacie czas ze swoimi bliskimi i pamiętajcie moi przyjaciele .... bądźcie bezpieczni ⭐️⭐️⭐️🌸🌸🌸 !!!!!

- napisała gwiazda przy zdjęciu.

Loki? Rzeczywiście, są. Ale podejrzewamy, że wielu fanów w pierwszej chwili zwróciło uwagę na coś zupełnie innego... ;p Czy Brit trochę nie przesadziła z eksponowaniem biustu?

Zdjęcie w zaledwie 4 godziny polubiło ponad 200 tys. fanów. I w ogóle nas to nie dziwi!

#zostanwdomu domowy trening lekkoatlety Mateusza Borkowskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE